60 yıl sonraki torunlarınıza ne söyleyeceksiniz?

Halaxsi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Grove Street
Daha fazla  
Ben şöyle diyeceğim herhalde.
"Vay be torun. Zaman ne çabuk geçiyor. Bizim zamanımızda borona mı corona mı ne bir virüs vardı bulaşanı öldürüyordu. Hatta Türkiye'ye de gelmişti. Maske diye bir şey vardı, böyle ağzına ve burnuna takıyordun. Virüsten korunuyordun. Ama çok terletirdi benim ağzımı. O zamanlar Çin'den çıkmıştı bu lanet virüs. Ondan sonra böyle akıllı telefonlar vardı. Böyle parmaklarınla falan oynuyordun işte. YouTube diye bir şey vardı. Orada videolar vardı canı sıkılan izlerdi. Ekmek 1-2 liraydı şimdi oldu 10 TL. O günleri çok özlüyorum."
Siz ne derdiniz?

Ben şöyle diyeceğim herhalde.
"Vay be torun. Zaman ne çabuk geçiyor. Bizim zamanımızda borona mı corona mı ne bir virüs vardı bulaşanı öldürüyordu. Hatta Türkiye'ye de gelmişti. Maske diye bir şey vardı, böyle ağzına ve burnuna takıyordun. Virüsten korunuyordun. Ama çok terletirdi benim ağzımı. O zamanlar Çin'den çıkmıştı bu lanet virüs. Ondan sonra böyle akıllı telefonlar vardı. Böyle parmaklarınla falan oynuyordun işte. YouTube diye bir şey vardı. Orada videolar vardı canı sıkılan izlerdi. Ekmek 1-2 liraydı şimdi oldu 10 TL. O günleri çok özlüyorum."
Siz ne derdiniz?
Evlenmeyeceğim ;)

Düşündükçe içim karardı, asla evlenip torun torba sahibi olmak isteyen birisi değilimdir. Şu kısa ömrümde iki üç gençliğimi yaşayıp göçmek istiyorum.

Ben şöyle derdim etraf virüs dışarı çıkma yasagı vardı ve bazen 10-15 gün yasak oluyordu evde aç kalıyorduk. İş güç yoktu evde yatıyorduk. Yıl 2020 miydi neydi galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ona bilgisayarı öğretirdim ve almaması gereken kalitesiz markaları gösterirdim, bunların başında TurboX ve Izoly PC'leri olurdu. Onun bilgisayarını kendim toplardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı