600-650 liralık PSU önerisi

Hocam attığınız PSU'lardan hangisi diğerlerine göre daha iyi acaba? Bütçe hepsine yetiyor çünkü.

MSI A550BN en iyisi görünende, ama Cougar PSU indirimde. Sıralama şu şekilde:

MSI > FSP > Cougar > Aerocool.

Hocam sertifika yok attıklarınızda bir sıkıntı yaratmaz mı?

Sadece (Aerocool) VX Plus'ta 80+ yok, onun harici diğerlerinde 80+ var. A550BN'de 80+ Bronze.

MediaMarkt yanlış yazmış bu arada, Cougar STX PSU'daki sertifika 80+ Bronze değil; düz 80+.

Hocam peki MSI amper değeri kaç? Göremedim ben.

1643116391986.png

Hocam 45 amper mi? Tam anlayamadım.

12v kanalı ekran kartı ve işlemci gibi ana PC bileşenlerinin beslendiği kanal, onu baz alırsak -12v kanalı ile 45.2A veriyor.

Buna bakmaya pek gerek yok, 12v kanalından sağlanan güce baksa yeter. Sistemi bilmiyoruz ama orta seviye sistemleri besleyebilir.

Amazon'da 650 watt olanını gördüm, güç kaynağı bakıyorum şu anda. Ama dediğiniz gibi internette hiç yorum göremedim neredeyse kararsız kaldım. Diğer psu'su çok başarılıymış sanırım bu nasıldır acaba. Ne zaman çıktı?

Amazon'da 650 watt olanını gördüm, güç kaynağı bakıyorum şu anda. Ama dediğiniz gibi internette hiç yorum göremedim neredeyse kararsız kaldım. Diğer PSU'su çok başarılıymış sanırım bu nasıldır acaba. Ne zaman çıktı?

Hangi PSU'dan bahsediyorsun acaba? Yeni konu açıp etiketlersen yardımcı olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı