600-650 TL klavye önerisi

batuhandivrik

Kilopat
Daha fazla  
Switch fark etmez bana mavi de olur kırmızı da olur. TKL olursa iyi olur olmazsa sorun olmaz. 2 3 ay sonra şu tuşu basmıyor diye garantiye göndermek istemiyorum. Güzel klavye önerilerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar yardımcı olacak yok mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam %60 klavyeler uygun mudur? Ya da aliexpress/banggood sipariş verme şansınız var mı? Çok az filtreleme yapıyorsunuz çünkü.
Paramı sonuna kadar harcamayayım derseniz:

Son düzenleme:
Hocam %60 klavyeler uygun mudur? Ya da aliexpress/banggood sipariş verme şansınız var mı? Çok az filtreleme yapıyorsunuz çünkü.
Paramı sonuna kadar harcamayayım derseniz:
%60 klavye istemiyorum hocam ama tkl yani numepad kısmı olmayan olabilir. TR den almak istiyorum yurtdışından gelecek ürünü beklemek istemiyorum bir de garanti sorun olsun istemiyorum. Başka öneriniz var mıdır bunlardan başka ?

Ben de aşağı yukarı aynı bütçeyle klavye bakıyorum, kendi beğendiklerimi buraya linkliyorum. Henüz tam karar verebilmiş değilim.

Logitech G413 Mekanik Oyun Klavyesi

Logitech marka mouse kullanıyorum ve oldukça memnunum, ama klavye yorumlarını okuduğumda kimisi çok överken kimisi de yerden yere vurmuş. Romer-G isimli kendi ürettikleri bir Switch modeli kullanıyorlarmış. Bazıları bu Switch'lerin bir süre sonra sorun oluşturduğunu, çift tıklama yaptığını ve tuşların kenarlarının kırıldığını söylemişler. Diğer tarafta da uzun süredir kullanıyorum hala sapasağlam diyen kullanıcıları gördüm. Hala düşünüyorum.

Cooler Master CK530 V2 TKL Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

Açıkçası klavye çok güzel tasarıma sahip. TTC isimli bir Switch kullanıyorlarmış ki gördüğüm birkaç incelemede Cherry MX kadar kaliteli olduğunu söyleyenler vardı. Ancak çok kötü olduğunu söyleyenler de var. Bunun yanı sıra klavye TKL yani numpad içermeyen bir klavye. Benim hoşuma gitti açıkçası, almayı düşünüyorum ama Logitech ve bunun arasında gidip geliyorum.

Logitech G G512 GX Brown Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

Bütçeyi biraz aşabilirim diyorsan bu da var. Sanırım G413 ile tek farkı GX Brown Switch kullanılmış olması ve RGB ışıklandırmaya sahip olması. Açıkçası bunu da beğendim ve çok kararsız kaldım.

Steelseries APEX 3 Membrane Klavye | Amazon TR

Mekanik istiyorum diye belirtmemişsiniz, o yüzden ekleyeyim dedim. Açıkçası hiç mekanik klavye kullanmadım o yüzden membran ve mekanik klavyenin pratikte farklarını bilmiyorum. Birkaç kişi kaliteli membrandır tercih edebilirsin mekanik mekanik diye tutturma dedi ama sanırım bunu eledim. Yine de aklında bulunsun.

Bunların yanı sıra Switch'ler arasındaki farkları ve Switch kalitelerini, avantajlarını, dezavantajları pek bilmediğim için Romer-G, GX Brown, TTC isimli bu Switch'ler nasıldır, aldığıma pişman eder mi gibi soruları sormadan edemiyorum. Bilen arkadaşlar beni de aydınlatabilirse memnun olurum.

Ben de aşağı yukarı aynı bütçeyle klavye bakıyorum, kendi beğendiklerimi buraya linkliyorum. Henüz tam karar verebilmiş değilim.

Logitech G413 Mekanik Oyun Klavyesi

Logitech marka mouse kullanıyorum ve oldukça memnunum, ama klavye yorumlarını okuduğumda kimisi çok överken kimisi de yerden yere vurmuş. Romer G isimli kendi ürettikleri bir Switch modeli kullanıyorlarmış. Bazıları bu Switch'lerin bir süre sonra sorun oluşturduğunu, çift tıklama yaptığını ve tuşların kenarlarının kırıldığını söylemişler. Diğer tarafta da uzun süredir kullanıyorum hala sapasağlam diyen kullanıcıları gördüm. Hala düşünüyorum.

Cooler Master CK530 V2 TKL Red Switch Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

Açıkçası klavye çok güzel tasarıma sahip. Ttc isimli bir Switch kullanıyorlarmış ki gördüğüm birkaç incelemede Cherry MX kadar kaliteli olduğunu söyleyenler vardı. Ancak çok kötü olduğunu söyleyenler de var. Bunun yanı sıra klavye TKL yani numpad içermeyen bir klavye. Benim hoşuma gitti açıkçası, almayı düşünüyorum ama Logitech ve bunun arasında gidip geliyorum.

Logitech G G512 GX Brown Türkçe RGB Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

Bütçeyi biraz aşabilirim diyorsan bu da var. Sanırım G413 ile tek farkı gx brown Switch kullanılmış olması ve RGB ışıklandırmaya sahip olması. Açıkçası bunu da beğendim ve çok kararsız kaldım.

Steelseries APEX 3 Membrane Klavye | Amazon TR

Mekanik istiyorum diye belirtmemişsiniz, o yüzden ekleyeyim dedim. Açıkçası hiç mekanik klavye kullanmadım o yüzden membran ve mekanik klavyenin pratikte farklarını bilmiyorum. Birkaç kişi kaliteli membrandır tercih edebilirsin mekanik mekanik diye tutturma dedi ama sanırım bunu eledim. Yine de aklında bulunsun.

Bunların yanı sıra Switch'ler arasındaki farkları ve Switch kalitelerini, avantajlarını, dezavantajları pek bilmediğim için Romer G, gx brown, ttc isimli bu Switch'ler nasıldır, aldığıma pişman eder mi gibi soruları sormadan edemiyorum. Bilen arkadaşlar beni de aydınlatabilirse memnun olurum.

Açıkçası size teşekkür ederim. Şu an attıklarınız arasında CM CK530'u bayağı beğendim hatta almak için listeme ekledim. Şu an sahibinden biriyle Razer BlackWidow V3 tk için biriyle konuşuyorum 500 TL'ye verirse alacağım. Eğer olmazsa bunu almayı düşünüyorum.

Açıkçası size teşekkür ederim. Şu an attıklarınız arasında CM CK530'u bayağı beğendim hatta almak için listeme ekledim. Şu an sahibinden biriyle Razer BlackWidow V3 tk için biriyle konuşuyorum 500 TL'ye verirse alacağım. Eğer olmazsa bunu almayı düşünüyorum.
Rica ederim, hangisini aldığınız konusunda haberdar ederseniz mutlu olurum. Sizden aldığım gazla aynı klavyeyi alırım aksi halde Logitech mi CM CK530 mu kararsızlığından kurtulamayacağım gibi 😅.

Rica ederim, hangisini aldığınız konusunda haberdar ederseniz mutlu olurum. Sizden aldığım gazla aynı klavyeyi alırım aksi halde Logitech mi CM CK530 mu kararsızlığından kurtulamayacağım gibi 😅.

Aklımda CM CK530 almak vardı ama indirimi bitmiş 780 TL olmuş en ucuz da 730'a buldum bilemedim alsam mı diye.

Şöyle bir 100 TL daha ekleyebilir misiniz?

Şöyle bir 100 TL daha ekleyebilir misiniz?
TR'den almak istiyorum aslında

Acelen yoksa indirim bekle. Bu klavyeler senin bütçene düşüyor. İkisi de baya iyi klavye.

Geri
Yukarı