600 700 TL arası kablosuz mouse tavsiyesi

O kaçuğun yapışkanından dolayı olması lazım. Dediğim gibi benim için bu sorun değil aşınırsa yapıştırırım ya da değiştiririm kaıçukları.
Çalışmasında sorun olmadığı sürece bunlar basit şeyler.

Japon yapıştırıcısı ile yapılırsa sorun çözülür o zaman,böyle bir sorun ile karşılaşırsam.

O kaçuğun yapışkanından dolayı olması lazım. Dediğim gibi benim için bu sorun değil aşınırsa yapıştırırım ya da değiştiririm kaıçukları.
Çalışmasında sorun olmadığı sürece bunlar basit şeyler.
Logitech de düşünebilirsin. Ben hiçbir ürününde sorun yaşamadım Logitech’in şu an klavye ve kulaklığını kullanıyorum. Kulaklık 3-4 yıllık Logitech G930 ve pil ömrü bile azalmadı neredeyse.
Kauçuk çıkması sorunu değil olay. Elin yapış yapış oluyor devamında plastiğe bulaşıyor. Sadece kauçuk soyulsa veya çıksa yapıştır kullan olay çok farklı boyutlarda. 2 ay çok az bir süre bu bahsettiğim şeyler için yakında anlarsın demek istediğimi (umarım başına gelmez)

O kadar para verip fare alacağım sonra japon yapıştıcısı ile çözüm üreteceğim. 50-100 Liralık Rampage veya James Donkey filan olsa anlayışla karşılarım ama 300 Lira üstü bir fare için benim kabul edebileceğim bir şey değil.
Logitech markası bana Çin markalarını hatırlatıyor o yüzden almak istemiyorum. Razer ve Steelseries daha başarılı bu alanda bence.
Logitech ikisinden de köklü ve kaliteli. Hele ki satış sonrası destek konusunda ikisini toplasan bir Logitech etmez.

O kadar para verip fare alacağım sonra japon yapıştıcısı ile çözüm üreteceğim. 50-100 Liralık Rampage veya James Donkey filan olsa anlayışla karşılarım ama 300 Lira üstü bir fare için benim kabul edebileceğim bir şey değil.

Logitech ikisinden de köklü ve kaliteli. Hele ki satış sonrası destek konusunda ikisini toplasan bir Logitech etmez.

Hocam o zaman Razer ve Logitech kalıyor bakalım.

Hocam o zaman Razer ve Logitech kalıyor bakalım.
Dediğim gibi yurt dışında yazılanları oku karar vermeden önce. Bu ve benzeri yerlerde hakkında yapılan kullanıcı değerlendirmeleri önemli oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğim gibi yurt dışında yazılanları oku karar vermeden önce. Bu ve benzeri yerlerde hakkında yapılan kullanıcı değerlendirmeleri önemli oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam link hatalı.

Tamam hocam girdim siteye.

G900 alırsam pişman olmam değil mi hocam?herkes baya övüyor çünkü.Sonuçta 800 900 tl arası bir fiyatı var paramı çöpe atmak istemem açıkçası.

G900 alırsam pişman olmam değil mi hocam?herkes baya övüyor çünkü.Sonuçta 800 900 tl arası bir fiyatı var paramı çöpe atmak istemem açıkçası.
Sen önce enine boyuna araştır içine yatıyorsa aklından geçen Rival 650'yi al. Yok risk almayayım dersen o zaman düşünürsün.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı