600-700 TL arası kulaklık önerisi

Gri Madde

Kilopat
Arkadaşlar oyun oynarken ve müzik dinlerken kullanacağım işimi görebilecek bir kulaklık arıyorum, oyunlarda ses kasma vb şeyler yapmıyorum yani ayrıntıya girmeye gerek yok.

Hocam bu konuda pek bir bilgim yok ama bütçeni arttırabilirsen Razer Black shark V2 X Gaming alabilirsin.
Bu kulaklığı öneren çok kişi gördüm bu forumda fakat şikayetçi olanlar da var, cızırtı sesi, sesin kısık gelmesi vb olaylardan dolayı şikayet konusu açanlar vesaire. Bu yüzden pek emin olamadım bu kulaklık için, bütçe arttırılabilir 800 civarı.

Bu kulaklığı öneren çok kişi gördüm bu forumda fakat şikayetçi olanlar da var, cızırtı sesi, sesin kısık gelmesi vb olaylardan dolayı şikayet konusu açanlar vesaire. Bu yüzden pek emin olamadım bu kulaklık için, bütçe arttırılabilir 800 civarı.
hocam bende snr71-pro var (rampage) mikrofon gayet güzel cızırtı yok sesin net gidiyor kulaklığı 25 kere felan yere vurdum ama hala aynı ses kasılması rahat ve mikrofonu çok iyi

hocam bende snr71-pro var (rampage) mikrofon gayet güzel cızırtı yok sesin net gidiyor kulaklığı 25 kere felan yere vurdum ama hala aynı ses kasılması rahat ve mikrofonu çok iyi
Öneriniz için teşekkürler fakat Rampage almayı düşünmüyorum. Şu an halihazırda kullanmakta olduğum kulaklık Rampage'in SN-RX7 eagle modeli fakat hiç memnun değilim, yaklaşık bir senelik bir kullanım süresi içerisinde mikrofonu bozuldu ve kulaklığın verdiği ses azaldı, bu şekilde tuhaf bir durum meydana geldi.

CORSAIR HS50 Pro Mavi Gaming Kulaklik| ITOPYA.COM
Merhaba, genel anlamda kullanabileceğim (oyun, müzik vs) bir kulaklık arıyorum, Valorant ve CS:GO tarzı rekabetçi oyunlar oynamayı sevmediğimden dolayı ses kasmak gibi bir durumum da yok fakat kulaklığın ve mikrofonun ses kalitesi benim için önemli, bu bağlamda kendimce siteleri biraz kurcalarken bağlantıda ki kulaklığa rastladım, sizce bu kulaklık nasıldır ve bu fiyata bu kulaklığı almaya değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı