600-700 TL civarı kulaklık önerisi

smiLonly

Kilopat
Makaleler
4
Selam yeni aldığım Monster Tulpar v22.2 oyun bilgisayarıma bir kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçem 600 lira civarlarında ve forumda biraz dolaştığımda çoğu kişi "Razer BlackShark V2 X" önermiş benim de bütçeme az çok uyuyor. Bunun dışında önerebileceğiniz marka veya model var ise yardımlarınızı bekliyorum. Tek amacım FPS oyunlarında rahat ses duyabilmek. Bir de belirttiğim Razer kulaklığın ses kartı yokmuş sanırım ve bilgisayarımın ses kartının performansına göre çalışıyormuş. Benim bilgisayarımın ses kartı kulaklıktan tam performans alacak kadar yeterli midir? Sorularıma yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam yeni aldığım Monster Tulpar v22.2 oyun bilgisayarıma bir kulaklık almayı düşünüyorum. Bütçem 600 lira civarlarında ve forumda biraz dolaştığımda çoğu kişi "Razer BlackShark V2 X" önermiş benim de bütçeme az çok uyuyor. Bunun dışında önerebileceğiniz marka veya model var ise yardımlarınızı bekliyorum. Tek amacım FPS oyunlarında rahat ses duyabilmek. Bir de belirttiğim Razer kulaklığın ses kartı yokmuş sanırım ve bilgisayarımın ses kartının performansına göre çalışıyormuş. Benim bilgisayarımın ses kartı kulaklıktan tam performans alacak kadar yeterli midir? Sorularıma yardımcı olursanız teşekkür ederim.

Bütçeyi biraz daha zorlayıp HyperX Cloud 2 almanı şiddetle tavsiye ederim.

Bütçeyi biraz daha zorlayıp HyperX Cloud 2 almanı şiddetle tavsiye ederim.
Dostum HyperX Cloud 2'yi bir çok kez duydum ve çoğu kişinin önerdiğini gördüm fakat fiyat olarak istediğim bütçeleri aşıyor. Total'de 1100 TL civarlarına gelecek şekilde yanında bir'de oyuncu mouse'u almayı düşünüyorum. Belki HyperX ile alacağım bir oyuncu mouse'u aynı sitede olup taksit imkanı olur ise belki bütçeyi birazcık daha zorlayabilirim. Razer kulaklığın ses kartı olmaması falan herhalde en büyük eksisiymiş o yüzden kafam karışık ve bilgim az. Araştırma içindeyim bakalım.

Sanırım sen de Warzone oynuyorsun ben de şu sıralar en çok Warzone oynamak istiyorum ve oyundaki ayak seslerini duymak zor oluyor. HyperX Cloud 2 Warzone'da performansı seni tatmin ediyor mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı