600-700 TL ekran kartı önerisi

VbenZ

Hectopat
Yer
LosSantos
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Konumda da belirttiğim üzere bütçem 600-700 TL arası sıfır kart alamayacağımı biliyorum. İkinci el önerseniz de olur. Genellikle CS:GO oynuyorum, arada sırada The Witcher 3, Red Dead bu tarz oyunları oynamak için. R9 serisi ekran kartları nasıldır sizce?

İşlemci: i5 3470.
Anakart: Esonic H61ffl.
RAM: 8 GB.
PSU: 350W.
Ekran kartı: ASUS GT 710 2 GB GDDR5.

770 ya da 780ti bak 7 serisi bütün ekran kartları olur. Amd istiyorsan hemen bakıyım.

GTX960 alınabilir ben 550TL'ye almıştım en son bilgisayar toplarken. RX470 gibi bir şeyde bulabilirsin muhtemelen ama Bitcoin kazılma olayında çok kullanılan kartlar olduklarından dikkat etmen lazım.

Merhaba arkadaşlar. Konumda da belirttiğim üzere bütçem 600-700 TL arası sıfır kart alamayacağımı biliyorum. İkinci el önerseniz de olur. Genellikle CS:GO oynuyorum, arada sırada The Witcher 3, Red Dead bu tarz oyunları oynamak için. R9 serisi ekran kartları nasıldır sizce?

İşlemci: i5 3470.
Anakart: Esonic H61ffl.
RAM: 8 GB.
PSU: 350W.
Ekran kartı: ASUS GT 710 2 GB GDDR5.

Pişman ederse gel istediğini de önceki kartımdı sırf elime para geçti diye değiştirdim. PUBG Steam'de 80 FPS alıyordum gerekli ayarları yapınca yetiyordu. Elinde güzel monitör varsa tercih edilebilir. GTX 700 serisi falan bulaşma sıfırı yok 2.ellerde artık bitmiştir.

Pişman ederse gel istediğini de önceki kartımdı sırf elime para geçti diye değiştirdim. PUBG Steam'de 80 FPS alıyordum gerekli ayarları yapınca yetiyordu. Elinde güzel monitör varsa tercih edilebilir. GTX 700 serisi falan bulaşma sıfırı yok 2.ellerde artık bitmiştir.

RX 550 4 GB'da güzel bir kart YouTube'da benim sistemimin aynısıyla video çeken birisini görmüştüm güncel oyunların çoğunu açıyor.

RX 550 4 GB'da güzel bir kart YouTube'da benim sistemimin aynısıyla video çeken birisini görmüştüm güncel oyunların çoğunu açıyor.

Oynamadığım oyun kalmadı bu kartla gerçekten güzel kart. Düşük bütçeli kart denildiğinde akla gelmesi gereken ilk kart.

Sapphire kullanıyordum sogutması clock hızı flan iyiydi yani. Sapphire trixx diye bir yazılımı var kartı performansa ve kaliteye alma şansı sunuyordu. Çok işime yarıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı