600-700 TL Klavye Önerisi

darkdragonx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta yazdığım bütçe maksimum bütçe. Yurtta kalıyorum haliyle çok fazla ses yapmaması önemli benim için. Razer BW V3 alacaktım bunun yüzünden vazgeçtim. RGB ve mekanik özellikli olması iyi olur. Bilek desteği tercihen iyi olabilir. Teşekkürler...

Kırmızı Switch'lere bakabilirsin onlar sessiz oluyor.
https://www.hepsiburada.com/rampage...h-q-multimedia-mekanik-klavye-p-HBV00000NEGPC buna göz atabilirsin arkadaşım mavi switchlisini almıştı hala kullanıyor bu sessiz olanı.
Rampaga önermeyin hocam

Rampaga önermeyin hocam
Bende bunu tavsiye edecektim. Yakında almayı düşünüyorum. ASUS TUF Gaming M5 Mouse ve ASUS TUF Gaming VG27V 165 Hz' Monitör modellerinin kullanıcısı olarak ASUS TUF Gaming serisinden çok memnunum.

Ornata V2 tek geçilir, bana benzer kriterlerin var ve ben de muhtemelen Ornata'yı alacağım.
Ona da baktım ama membran'mış. Mekanik ile tam farkını bilmiyorum ama daha mı kalitesiz oluyor tam anlamadım ben. Senin bilgin var mı bu konuyla ilgili?
Bende bunu tavsiye edecektim. Yakında almayı düşünüyorum. ASUS TUF Gaming M5 Mouse ve ASUS TUF Gaming VG27V 165 Hz' Monitör modellerinin kullanıcısı olarak ASUS TUF Gaming serisinden çok memnunum.
Bilek desteği keşke yastık gibi olanlardan olsaydı

Yeni konular

Geri
Yukarı