600-700 TL kulaklık önerisi

Kreatorgod

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Evet arkadaşlar. Kulaklık konusunda pek bir bilgim yok. Şu an James Donkey 711 kullanıyorum ve memnunum. Ama farklı bir model istiyorum üst seviyede. O yüzden sizden tavsiye almak istiyorum. 7.1 falan takıntım yoktur. Kullandığım kulaklıkla bile çok iyi ses kasıyorum :D. Amacım daha kaliteli bir modele geçmek. Her türlü oyun oynuyorum. Sırf CS ya da belirli bir oyun için almak istemiyorum. Ses kasan her türlü kasıyor zaten. Mikrofunun da iyi olmasını istiyorum. Gerçekten parasını hakedecek bir kulaklık var mıdır bu fiyat bandında? Şimdiden teşekkürler önerileriniz için :)

Son düzenleyen: Moderatör:

HS60 biraz kalitesiz gibi geldi görünüş hocam. Siz daha iyi bilirsiniz. Sesi nasıldır oyunlarda, müzikte ?

Bende kulaklık bakıyorum.
mh650 nasıl?
Dostum ben bayağı bir kafayı yordum dün. O kadar çok kulaklık modeli gördüm ve baktım ki. En son MH650'de karar kıldım. Hem mikrofon açısından hem de kalite açısından. Fiyatı da uygun geldi. 600 Tl bandında alınabilecek en iyi kulaklık olarak gördüm. MH751 düşünüyordum 150 tl için değer miydi diye de o kadar aşamadım bütçeyi maalesef. O yüzden MH 650 aldım. Sadece sipariş verdim bakalım. Geldiğinde izlenimlerimi paylaşırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı