600-700 TL kulaklık önerisi

isimsizjoker

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kulak üstü bir oyuncu kulaklığı arıyorum. Işıklı ışıksız hiç fark etmez. Ara sıra girip müzik dinleyeceğim, basları da ortalama olsun ama öyke aşırı müzik için değil. Ara sıra dinlerim, mikrofonunun çıkması veya bir şekilde mesela üste kaldırılması veya SteelSeries'deki gibi içeri sokulması iyi bir artı olur ama kulaklık çok iyi ise boşuna elemeyin. En önemlisi kulak pedlerinin rahat olması, bu kadar mikrofon kalitesi önemli değil. Online oynamıyorum, hikayeli oynamak için alacağım çoğu zaman mikrofon kapalı durur. Özellikle Bluetooth'lu bulunabilirse daha güzel olur ama bukunmazsa fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birazcık bütçe arttırabilirseniz harika bir seçim olur. Pedleri çok kaliteli, mikrofonu çıkıyor, mikrofonu güzel, en iyi oyuncu kulaklıkları arasına girebilir.

Merhabalar. Bütçeyi biraz daha arttırırsanız HyperX Cloud 2 kulaklığını veya Alpha modelini alabilirsiniz. Tabi, Razer ürünlerine de bakabilirsiniz ancak Corsair veya SteelSeries almanızı pek de tavsiye etmiyorum.

Birazcık bütçe arttırabilirseniz harika bir seçim olur. Pedleri çok kaliteli, mikrofonu çıkıyor, mikrofonu güzel, en iyi oyuncu kulaklıkları arasına girebilir.

Hocan çoğu kişi anakartına güveniyorsan. Al demiş kötü bir sistemim yok ama riske atmak istemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı