600-700 TL mekanik klavye önerisi

@dreamybull switchlerin etrafında yazar hangi marka oldukları, Cooler Master'ın söylemesine gerek yok (söyleseymiş iyi olurmuş) Ayrıca iyi ve köklü demedim, köklü dedim firma için. Bildiğim kadarıyla 10-12 yıllık bir marka. Görselde de gördüğünüz gibi kocaman bir şekilde TTC yazısı var switchlerin orada.
Sitelerinde kullandıkları switchi belirtmemeleri güvenmediklerini gösterir bence. Yabancı ülkelerde bile fazla bilinmiyor sanırım çok konu görmedim Reddit'de.

Sitelerinde kullandıkları switchi belirtmemeleri güvenmediklerini gösterir bence. Yabancı ülkelerde bile fazla bilinmiyor sanırım çok konu görmedim Reddit'de.
Hocam switchlerine güvenmeyebilirsiniz fakat Cooler Master'a güvenebileceğinizi düşünüyorum ben. Herhangi bir sıkıntı çıkartırsa Cooler Master'ın sorunları çözeceğini düşünüyorum.

İnternette TTC marka switchlerin hissiyatını Cherry MX'e çok benzetmişler. Yakın tarihte yaşadığım yerin yakınında İtopya açılacak (İstanbul/Beylikdüzü) isterseniz orada test edip hissiyatını Cherry MX RED ve Outemu RED ile karşılaştırabilirim.

Hocam switchlerine güvenmeyebilirsiniz fakat Cooler Master'a güvenebileceğinizi düşünüyorum ben. Herhangi bir sıkıntı çıkartırsa Cooler Master'ın sorunları çözeceğini düşünüyorum. İnternette TTC marka switchlerin hissiyatını Cherry MX'e çok benzetmişler.

Yakın tarihte yaşadığım yerin yakınında İtopya açılacak (İstanbul/Beylikdüzü) isterseniz orada test edip hissiyatını Cherry MX RED ve Outemu RED ile karşılaştırabilirim.
Çok iyi olur, beklemedeyim. 🙂

@Mustafa1992 belirli ürünlerle oluyor, her hafta değişiyor (bazı haftalar aynı ürünler olabiliyor) ve biraz bit pazarı gibi 😁

Cuma günleri 19:00'da hangi ürünlerin indirime gireceği gözüküyor ve indirimler saat 22:00'da başlayıp 02:00'a kadar sürüyor. İndirimler bu sayfada açıklanıyor ve her ürünün kendine has bir stok sayısı var.

Diğer kişiler almadan önce almanız gerekiyor, bunu bazen çok hızlı yapmak gerekiyor (bu indirimlerde işlemci almak çok zor oluyor, çünkü nedeni insanlar 1 dakikada falan 50 stoğu olan işlemciyi bitiriyor) fakat klavye gibi çevre birimlerinde bu kadar hızlı olmanıza gerek yok (indirimin büyüklüğüne göre değişir, sonuçta indirim miktarı değişken) sakin sakin alabiliyorsunuz.

Hocam Switch'lerine güvenmeyebilirsiniz fakat Cooler Master'a güvenebileceğinizi düşünüyorum ben. Herhangi bir sıkıntı çıkartırsa Cooler Master'ın sorunları çözeceğini düşünüyorum.

İnternette TTC marka Switch'lerin hissiyatını Cherry MX'e çok benzetmişler. Yakın tarihte yaşadığım yerin yakınında İtopya açılacak (İstanbul/Beylikdüzü) isterseniz orada test edip hissiyatını Cherry MX Red ve outemu Red ile karşılaştırabilirim.

Ouetemu Switch'leri Gamepower ile rempage de kullanıyor diye biliyorum, aynı zamanda Çin ürünü diye biliyorum.

Ouetemu Switch'leri Gamepower ile rempage de kullanıyor diye biliyorum, aynı zamanda Çin ürünü diye biliyorum.
Hocam Cooler Master'ın bile bazı ürünlerinde Outemu Switchler var, ucuz ve ucuz olduğu için de bayağı popüler. Bizim internet kafeci abiden biliyorum, 20-30 tane Outemu Switchli klavye vardı internet kafesinde 😁

Hocam Cooler Master'ın bile bazı ürünlerinde outemu Switch'ler var, ucuz ve ucuz olduğu için de bayağı popüler. Bizim internet kafeci abiden biliyorum, 20-30 tane outemu Switch'li klavye vardı internet kafesinde 😁

Evet biliyorum Cooler Master'da bazı ürünlerinde kullanıyor, ama bir Cherry MX değil hiçbir zaman, peki 800 TL bandında başka ne bakabilirim sence Corsair K68 kalitesinde.

Evet biliyorum Cooler Master'da bazı ürünlerinde kullanıyor, ama bir Cherry MX değil hiçbir zaman, peki 800 TL bandında başka ne bakabilirim sence Corsair K68 kalitesinde.
Her istediğinizi karşılamasa da aşağıdakileri buldum.

Her istediğinizi karşılamasa da aşağıdakileri buldum.

Teşekkür ederim ilgilendiğin için, XPG Cherry Switch ama Blue ben Red istiyorum, ASUS ise Red Switch ama Cherry MX değil sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı