600-700 Tl Sıkalasında Akıllı telefon Önerisi

Arkadaşın bütcesi maksimum 700 lira olduğu için eger varsa 700 liraya zenfone 5 neden olmasın ama ben göremedim. N11 de var bir tane 569 lira satıcı firma güvenilirse al bence.

Telefonu yarın bayiden alacağım. Zaten telefon alma nedenim babaannemin ısrarı üzerine eski 3310'dan vazgeçtim ve 700 tl ye onunla alacağız. Zenfone 5 i unutmuştum hatırlattığınız için teşekkürler.Eğer bayii iyi bir fiyat verirse elbette zenfonede alabilirim.

Air den sonra Zenfone 5 gibi çerçevesi kalın görüntü kirliliği olan telefonu önermekte nedir.
Zenfone 5'in kasasına 5.5 inc ekran sığar normalde, çok fazla boşluk var kasada, o ışıksız donanımsal tuşlarda nedir ya.

Önce mesajlara bakarsanız zenfone 5 önerimizin sebebini anlardınız. Arkadaş minimum 1.5 gb ram istiyor zenfonda 2 gb var air de 1 gb sonra micro sd kart desteklemesini istiyor. airde bu destek yok sebebi bu.

İstersen Refurbished Zenfone 5'ler 570 liraya satılıyor. Onlardan al. 24 ay garantili. Ben şahsen 570 liraya Refurbished cihaz aldım sorunsuz kullanıyorum. Zaten Asus kalitesini belli ediyor. Quatro, GM tarzı markalara bakma değmez. 2 GB Ram ve İntel işlemci ile telefon yağ gibi akıyor.

Dostum eğer Windows Lumia cihazı da düşünüyorsan Lumia 640 alabilirsin. Fiyat performansta oldukça ideal.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı