600-700TL Modem Tavsiyesi

Kerykeion

Hectopat
Merhabalar,

Kullanmakta olduğum AirTies 5760 modemim son günlerde Wi-Fi kopması ve komple DSL ışığının sönmesi gibi çeşitli problemlerle bana göz kırpmaya başladı. (Sorun yeni geçmiş olduğum Millenicom'da da olabilir, modemi değiştirince göreceğiz) Yerine alabileceğim 600-700TL bandında, çekim gücü konusunda üzmeyecek -zira evde robot süpürge var ve Wi-Fi koptuğu an olduğu yerde kalıyor- bir modem arayışındayım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus alma pişmanlıktır. Asus ac-750 var bende yazılım sorunu çok olan bir cihaz. Hiç bulaşma ben aldım pişmanım. Sürekli hat kopuyor veya yavaşlıyor ve bütün yazılımları denememe rağmen devam etmekte. Herkes yaşıyor genellikle bu sorunu. Asus tavsiye etmıyorum

Asus alma pişmanlıktır. Asus ac-750 var bende yazılım sorunu çok olan bir cihaz. Hiç bulaşma ben aldım pişmanım. Sürekli hat kopuyor veya yavaşlıyor ve bütün yazılımları denememe rağmen devam etmekte. Herkes yaşıyor genellikle bu sorunu. Asus tavsiye etmıyorum

ASUS'un DSL-AC750'sini kullanabilirsiniz. Stabil güzel bir modem.

Asus ile ilgili yükselmiştim fakat port sayısı olayı biraz kafamı karıştırdı. Evde iki adet masaüstü var ve en azından bir portun boş kalması taraftarıyım.

Tenda ile ilgili ısınma sorunlarından dem vurmuşlar. Isınınca performans kaybı yaşanıyormuş. Kullandığınız bir ürün müdür?

Rayiçi 1000 TL'na çeksem daha farklı, aldığıma değecek bir ürün çıkar mı karşıma?

Geri
Yukarı