600-800TL arası hoparlörlü monitör önerisi

hyrhly

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 21inçten büyük, renk kötü olmayacak oyun için alınacak çünkü, güzel bir hoparlör özelliği olan monitör önerir misiniz?
Link bırakırsanız çok sevinirim.

900 TL'ye bunu alabilirsiniz.
Arkadaşlar 21inçten büyük, renk kötü olmayacak oyun için alınacak çünkü, güzel bir hoparlör özelliği olan monitör önerir misiniz?
Link bırakırsanız çok sevinirim.
O fiyata hoparlörü olan bir monitör bulman zor. Bahsettiğim Samsung, kavisli ve 24 inç iyi bir monitördür. Monitörün içindeki hoparlörün muadilleri piyasada 50 TL gibi rakamlara bulunuyor. Çok dert edilecek bir eksik olmaz yani.

Son düzenleme:
Bu monitör sizce nasıl görüntü kalitesi verir?
900 TL'ye bunu alabilirsiniz.

O fiyata hoparlörü olan bir monitör bulman zor. Bahsettiğim Samsung, kavisli ve 24 inç iyi bir monitördür. Monitörün içindeki hoparlörün muadilleri piyasada 50 TL gibi rakamlara bulunuyor. Çok dert edilecek bir eksik olmaz yani.
Masada kalabalık yapmasın diye istiyorum ya, peki bu samsungun görüntüsü nasıldır?

Masada kalabalık yapmasın diye istiyorum ya, peki bu samsungun görüntüsü nasıldır?
TN panel kullanıyor. Oyun için ideal fakat film falan izleyecekseniz kötü bir panele sahip. Bütçenizi aşabilirseniz bu monitör tam size göre:

TN panel kullanıyor. Oyun için ideal fakat film falan izleyecekseniz kötü bir panele sahip. Bütçenizi aşabilirseniz bu monitör tam size göre:
Aşamıyorum malesef, sanırsam ilk önerdiğinizi indirim bitmeden almam gerek 😂

Kavisli ve PLS panel bir monitör. Oyunlarda daha iyi verim alırsınız. Oyun ağırlıklı istersen Samsung iyi olur. Film ve oyun ağırlıklı olacaksa, IPS panel daha verimli olur. Acer gözümden kaçmış bak. O biraz daha iyi bir seçenek gibi geldi. İndirimde sanırım. Almanı tavsiye ederim. Üstelik hoparlör özelliği falan var.

Geri
Yukarı