600-850 TL arası kulaklık önerisi

Benim G230 model kulaklığım vardı. Uzun süre kullandım ve bozuldu. Yeni bir kulaklık almaya karar verdim. Arctis 5 aldım fakat Arctis 5'te input lag sorunu oldu bir çok kişide de olmuş bu durum. Arctis 5'i iade edip Razer nari ezsential kablosuz kulaklığını aldım fakat bu kulaklıkta da bir uğultu tarzında problemim var. Ses ayarı değişirken özellikle fark ediliyor. Rüzgar sesi de denilebilir bu sese bu kulaklığıda iade etmeyi düşünüyorum Razer'ın bütün kulaklıklarında olan bir durum mu bu benim uğultu sorunu bilmiyorum fakat artık gerçekten sorun yaşamayacağım bir ürün istiyorum. Arctis 5 in 2017 versiyonunda input lag sorunu olma ihtimali daha düşük diye biliyorum ama kararsızım. Bir sürü seçenek arasında kaldım yardımcı olursanız çok sevinirim. (Şu anda alabilirim. Dediğim Razer Kraken 7.1 V2 ve Logitech G633 modelleri var. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Hyperx Cloud II öneririm güzel kulaklık kullanıyorum ve memnunum. Ayrıca Arctis 5 de kullandım C II 1 tık daha önde ve Arctis 5 de kulak ağrıtma sorunu var en az 5 kişiye denettim onlarda da oldu ama duyduğuma göre yeni versiyonlarında bu sorun düzeltilmiş. 2 kulaklıkda gayet güzel -ağrıtma sorununu saymazsak- değerlendirebilirsiniz. Benim tercihim C II.

Bu da indirime girmiş buna da bakabilirsiniz.

Son düzenleme:
Eğer sadece oyun içinse Cloud Alpha, eğer müzik-film gibi içerikler için de kullanılacaksa MH751. Bu arada kulaklıklardaki 7.1 pazarlamasına takılmayın. Bir olayı yok.

Razer Kraken V2 değilde yeni çıkan Kraken Tournament olabilir şu an kullanıyorum ancak bende o tarz sıkıntı yok ama olmayacağının da garantisi yok bu tarz sorunlarda iade etmek için mutlaka iade kabul eden sitelerden alın itopya mesela hijyenik şartlar gereği iade kabul etmemektedir. Kraken TE modelinde 7.1 ve müzik konusunda başarılı farklı kulaklıklarla deneyemediğim için karşılaştırma yapamayacağım fakat MH 751 veya Alpha alınabilir. Kasadaki ses kart kötüyse ses kartlı alın.

Eğer bütçeniz yetiyor ise kesinlikle MH752 öneririm. Ses kartlı 7.1. 3.5mm jack girişi ile multiplatform(PC,Mobil,Xbox,PS4) cihazlarda kullanabilirsiniz. Tasarımı sayesinde dışarıda kullanıma uygun ve mikrofonuda çıkıyor. Mikrofonu takınca mobil cihazlarda sesi alıyor. Ayrıca ultra rahat(Şahsi görüşüm) bir kulaklık.

Bütçeniz yetmiyorsa sadece ses kartı olmayan MH751 modelimizi önerebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı