600₺ Civarı Oyun Kulaklığı Önerisi

msvgn

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Kulaklık öncelikli olarak oyun amaçlı kullanılacak. Aklımda Arctis 3, G432 gibi modeller var. Bir de bunlardan farklı olarak şu an indirimde 619₺ olan Corsair Void Elite modeli var. Direk onu mu alayım? Aralarından hangisini önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

Önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Razer Blackshark v2 x incelemeleri baya iyi sizde incelemelerini izleyip karar verebilirsiniz.

Alın o zaman fiyatı çok iyi çünkü.

Hocam teşekkür ederim tavsiyeniz için. Şimdi de Void Elite, BlackShark V2 X ve Cloud Silver modelleri arasında kaldım. Artık incelemeleri izleyerek karar veririm.

Önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Hocam teşekkür ederim tavsiyeniz için. Şimdi de Void Elite, BlackShark V2 X ve Cloud Silver modelleri arasında kaldım. Artık incelemeleri izleyerek karar veririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bir sorum daha olacak. BlackShark V2 X ve Corsair Void Elite modellerinin yanında Arctis 3 nasıldır? O da şu an 650₺ civarında.

Hocam bir sorum daha olacak. Blackshark V2 X ve Corsair Void Elite modellerinin yanında Arctis 3 nasıldır? O da şu an 650₺ civarında.

Artics 3 ben kullandım kişiden kişiye değişir ama bana hiç rahat gelmedi.
Ses kalitesi iyi zaten Mic desen eh işte. Blackshark V2 X daha yeni bir kulaklık bence blackshark V2 X alın.

Geri
Yukarı