600₺ Civarı Oyun Kulaklığı Önerisi

@enonertetanem Hocam siz hangisini önerirsiniz bu 3 kulaklık (Arctis 3, Blackshark V2 X, Corsair Void Elite) arasından?
Hiçbiri. Razer kulaklıkları vasat. Arctis 3 parasına değmez. Void serisi anca Wireless Pro olarak alınabilir onun dışında void kablolu olarak iyi değil. Paran yetiyorsa MH751/752 al. Yetmiyorsa ve şuanda gerekmiyorsa para biriktirip alın. Bütçemi çıkartamam ve hemen gerekiyor diyorsan Cloud Silver sizi memnun edecektir.

Yahu her şeye vasat demeyiniz lütfen. Bende 600-700 TL bandında bir kulaklık arayışındayım, belli ki çok pahalı kulaklıklar deneyimlemişsiniz fakat fiyatı düşünerek beyninizde bir süzgeçten geçirerek fiyat performans bakımından hem mic kalitesi (dip ses olmaması) hem de ses kalitesi açısından iyi bir seçenek arıyoruz. Lütfen sadece yardımcı olun ve aralarından en mantıklı olanı seçmemize yardım edin.

Evet arkadaşlar tüm kulaklıklar vasat hiçbir şey almayın. Bune abi her şeye vasat diyorsunuz.

Yahu her şeye vasat demeyiniz lütfen. Bende 600-700 TL bandında bir kulaklık arayışındayım, belli ki çok pahalı kulaklıklar deneyimlemişsiniz fakat fiyatı düşünerek beyninizde bir süzgeçten geçirerek fiyat performans bakımından hem Mic kalitesi (dip ses olmaması) hem de ses kalitesi açısından iyi bir seçenek arıyoruz. Lütfen sadece yardımcı olun ve aralarından en mantıklı olanı seçmemize yardım edin.

Size zaten fiyata göre en iyisini söylüyoruz. Bizi güvenmiyorsanız istediğiniz ürünü almakta serbestsiniz, sizi zorlamıyoruz sonuçta. MH630, HS60 bu arada. Bütçeni biraz daha zorlarsan Cloud Silver al. Silver'da kontrollerinde sorun var deniliyor, öbür modellerinde ise kablosu kötü deniliyor.

Size zaten fiyata göre en iyisini söylüyoruz. Bizi güvenmiyorsanız istediğiniz ürünü almakta serbestsiniz, sizi zorlamıyoruz sonuçta. MH630, HS60 bu arada. Bütçeni biraz daha zorlarsan Cloud Silver al. Silver'da kontrollerinde sorun var deniliyor, öbür modellerinde ise kablosu kötü deniliyor.
Teşekkür ederim. Peki Bu HS60 ile bunun arasındaki fark nedir acaba?

Gidip Logitech alıp hata yapmayın.
Çok pardon, bu kanıya nasıl vardığınızı da açıklar mısınız lütfen, hani insanların bilgi sahibi olması açısından. Mesela daha önce hangi Logitech modelini kullanıp da ne gibi bir sorunla karşılaştınız? Ben mesela G230 ve G633 kullanıp çok memnun kaldım da, acaba benim kulaklarda mı sorun var?

Çok pardon, bu kanıya nasıl vardığınızı da açıklar mısınız lütfen, hani insanların bilgi sahibi olması açısından. Mesela daha önce hangi Logitech modelini kullanıp da ne gibi bir sorunla karşılaştınız? Ben mesela G230 ve G633 kullanıp çok memnun kaldım da, acaba benim kulaklarda mı sorun var?
G230 öneren birinin tarafsızlığından ve kulaklarından şüphe ederim. Adamlar eski G230'u ısıtıp ısıtıp piyasaya sürüyorlar. Konfor ve ses kalitesi sıfır.
1578598334713.png

1578598290625.png

1578598283536.png

1578598259506.png

1578598250565.png

1578598241479.png

Aynısının laciverti. Aşırı kalitesiz malzeme, gidiyorsunuz 900 TL'ye G933 alıyorsunuz kafanızda gıcırdıyor, az bir güç uygulanınca kırılacak gibi ve bu Logitech'in tüm kulaklıklarında böyle. Resmen karton gibi. Logitech kulaklık piyasasından düşeli çok oluyor. İşin komik tarafıda insanların bu kulaklıkları hala refreshleyip önermesi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatında iyi kulaklık kullanmadıysan memnun kalmış olabilirsin. G231 Prodigy ve G332 kullanmıştım birkaç sene önce. İkisinin sesi, mikrofonu çok kötü. Padleri kumaş olduğu için kulaklarımı çok rahatsız ediyordu ve rahat değildi.

Ben de bayağıdır araştırmadayım. Şunu almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı