600 TL 7.1 kulaklık Önerisi

Bütçe
600

skywares

Decapat
Önceki postuma düzgün cevap gelmediği için bütçemi yükselttim, daha fazla asla yükseltemem. Lütfen Rampage gibi saçma sapan markalar önermeyiniz, şimdiden teşekkür ederim hepinize. Ayrıca YouTube üzerinde tonlarca arızalı Razer videosu var, Razer'dan azıcık korkuyorum diyebilirim :D ona göre öneri verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceki postuma düzgün cevap gelmediği için bütçemi yükselttim, daha fazla asla yükseltemem. Lütfen Rampage gibi saçma sapan markalar önermeyiniz, şimdiden teşekkür ederim hepinize. Ayrıca YouTube üzerinde tonlarca arızalı Razer videosu var, Razer'dan azıcık korkuyorum diyebilirim :D ona göre öneri verirseniz sevinirim.
Selamlar bende kulaklık satıyorum 0 ayarında, güzel bir kulaklık kutusunda, almak istersen ulaşabilirin hemde para cebinde kalmış olur.

Concord PRO GAMİNG HEADSET 7.1 KULAKLIK​

Corsair HS60 var 660 TL ve Rampage üzerindeki ön yargıyı kırmalısın akranlarına göre Rampage Drop Plus ve Rampage Fury X gerçekten iyi kulaklıklar.

4 aylık kulaklığımı satıyorum ilgilenirsen eğer.

4 aylık kulaklığımı satıyorum ilgilenirsen eğer.

Kaça satıyorsunuz?

Geri
Yukarı