600 TL 7.1 kulaklık önerisi

omuldur01

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben setup ı yeniliyorum.
Klavye olarak Logitech G512 almak istiyorum. İnşallah ve mouse olarak da G502 almak istiyorum ama yanına en fazla 600 TL olacak şekilde 7.1 Surround özelliği olan ve iyi bir ses kalitesi ve rahatlığı olan bir kulaklık arıyorum. Lütfen önerir misiniz?

Merhaba arkadaşlar. Ben setup ı yeniliyorum.
Klavye olarak Logitech G512 almak istiyorum. İnşallah ve mouse olarak da G502 almak istiyorum ama yanına en fazla 600 TL olacak şekilde 7.1 Surround özelliği olan ve iyi bir ses kalitesi ve rahatlığı olan bir kulaklık arıyorum. Lütfen önerir misiniz?
Neden klavyeye bu kadar yüksek bir fiyat biçtiniz? İsterseniz başka kombinler yapabilirim, ekipmanlar pek iyi değil.

Neden klavyeye bu kadar yüksek bir fiyat biçtiniz? İsterseniz başka kombinler yapabilirim, ekipmanlar pek iyi değil.

Klavye pahalı mı? Bu klavye kadar kaliteli bir klavyeyi 850TL'ye bulmak zor. Başka kombin yapmanıza gerek yok kulaklık olarak Razer BlackShark V2 X seçtim.
Teşekkürler ben kulaklık olarak razer blackshark v2 x seçtim.

Klavye pahalı mı? Bu klavye kadar kaliteli bir klavyeyi 850TL'ye bulmak zor. Başka kombin yapmanıza gerek yok kulaklık olarak Razer BlackShark V2 X seçtim.

Teşekkürler ben kulaklık olarak razer blackshark v2 x seçtim.
Peki ama söylemek isterim, sırf klavyeyi pahalı seçtiniz diye fare ve kulaklık orta düzey kalmış.

Fare orta düzey? G502 en iyi oyuncu mousekarından biri seçildi? Ve kulaklığın da Pro modeli Razer'in en iyi 2. kulaklığı bu da Razer'in en iyi kulaklıklarından.
Razer'ın en iyi 2. oyuncu kulaklığı, emin misiniz? Razer TE ve BlackShark V2, V2 Pro en iyisi? Kafanızdan uydurmayın, G502 gerek hantal yapısından, gerek ağırlığından, gerek skatezlerin eskiliği ve kablonun paracordumsu olmamasından dolayı kötü bir faredir, iyi falan değildir. Ancak klavye ucu ucuna kurtarabilir, en iyisi olmakla, setinizi şöyle tanımlarım.
G512: A Tier.
G502: E Tier.
BlackShark V2 X: C Tier.

Yeni konular

Geri
Yukarı