600 TL akıllı saat tavsiyesi

Rockie01

Femtopat
Daha fazla  
600 TL bandında bir saat arıyorum.
Su geçirmezlik (5ATM ve üzeri olursa güzel olur), navigasyon, spor modu, arama vs. özelliği olursa güzel olur.
Şimdilik 2 saat buldum bunlar nasıldır?

Teşekkürler bakacağım

Saatlere baktım ama sesli görüşmesi yokmuş benim verdiğim saatler nasıldır alınır mı? Sanıyorum bu bütçede su geçirmezlik falan beklememek lazım ama mümkün olduğu kadar teknolojik olursa sesli arama falan.

Verdiğiniz saatler Apple Watch replikaları, ben şahsen bu ürünleri uzun süreli kullanım ve genel kalite bakımından dolayı önermiyorum (çünkü replika olduğu anlaşıldığı zaman pekte hoş bir aksesuar algısı vermiyor). O özellikler için bakarım derseniz Gear S3 Frontier'ın ve Honor Magic Watch'un ikinci eline bakın derim.
Sıfır olarak @berkkan.k gayet güzel cihazlar önermiş bence, replika olarak sorunum yok diyorsanız attığınız ürünlerde olabilir ancak arayüzlerine falan internetten bakarsanız çokta çekici olmadıklarını göreceksinizdir öve öve bitiremeyen değilde gerçekçi anlatımı olan birkaç YouTube kanalından bakarsanız (en azından bence, bütçeyi biraz daha arttırıp ilk nesil Apple Watch alın direkt o zaman inanın daha mantıklı).

Teşekkürler bakacağım.

Saatlere baktım ama sesli görüşmesi yokmuş benim verdiğim saatler nasıldır alınır mı? Sanıyorum bu bütçede su geçirmezlik falan beklememek lazım ama mümkün olduğu kadar teknolojik olursa sesli arama falan.

Attığınız saatler fiyatına göre çok iyi özelliklere sahip.
Ucuz et ve yahni olayı gibi olur, su geçirir garantisi olmaz özellikleri kalp atış, nabız, arama cevaplama gibi şeyler muhtemelen iyi çalışmaz.
Bunu paranız boşa gitmesin diye söylüyorum dikkate alıp almamak size kalmış.
O fiyattaki saatlerden arama yapma özelliği beklemeyin arkadaşın attığı saatler daha kaliteli.

Teşekkürler bakacağım

Aslında sesli arama özelliği su geçirmezlikten daha pahalı bir özellik. Önerdiğim cihazlar su geçirmezlik sertifikasına sahip ama. Sesli arama istiyorsanız bildiğim kadarıyla Apple Watch'larda var yalnızca ve Watch 5'i deneyimlemiş biri olarak sırf o özellik için o para verilmez artı olarak iki günde bir şarja takılması da cabası

@berkkan.k Sadece Apple Watch'larda değil birçok akıllı saatte var bu özellikler ve erindiğiniz zamanlarda çok işe yaradığı da oluyor ancak aman amanda değil kaliteli bir şey olmadıktan sonra taktığımız aksesuarın, replika ürünleri ben önermek taraftarı değilim yoksa büyük ihtimalle herhangi bir uygun fiyatlı akıllı saatten farkı olmayacaktır performans ve cihaz kalitesi bakımından.
Bu arada belirtmek isterim orijinallerinde de her gün şarja takmanız gerekiyor o pekte sadece replikalara has değil, şuan örnek olması için vereyim mesela:
1660853301075.jpeg

Hatta bu da önermiş olduğunuz Haylou LS05’le yanyana durur hali, konudan sapıyorum ama konu sahibinin sorunu olursa cevaplayabilirim 😅:
1660853543094.jpeg

@berkkan.k Sadece Apple Watch'larda değil birçok akıllı saatte var bu özellikler ve erindiğiniz zamanlarda çok işe yaradığı da oluyor ancak aman amanda değil kaliteli bir şey olmadıktan sonra taktığımız aksesuarın, replika ürünleri ben önermek taraftarı değilim yoksa büyük ihtimalle herhangi bir uygun fiyatlı akıllı saatten farkı olmayacaktır performans ve cihaz kalitesi bakımından.
Bu arada belirtmek isterim orijinallerinde de her gün şarja takmanız gerekiyor o pekte sadece replikalara has değil, şuan örnek olması için vereyim mesela:
Eki Görüntüle 1490350
Hocam ben de orijinal Watch 5 kullanmıştım onun pilinden bahsediyorum. Dediğim olay aslında en az 5k para verip 600-700 TL'lik saatlerdeki pil performansını alamamak. Replika cihaz hiç bir kategoride önermem bu arada.

Hocam ben de orijinal Watch 5 kullanmıştım onun pilinden bahsediyorum. Dediğim olay aslında en az 5k para verip 600-700 TL'lik saatlerdeki pil performansını alamamak. Replika cihaz hiç bir kategoride önermem bu arada.
Genelde Watch 6 veya Watch 7 diye replikaları diyorlar ya ben o şekilde algıladım, pardonlar :). Pil konusunda da hak veriyorum özellikle akıllı bileklik sahipleri çoğu zaman şarja takmayı unutuyorlardır (sayarsanız LS05'le bende öyleydim 15 gün falan gidiyordu şarjı) ama şuan her gece takıyorum takmazsam bile yarın akşama kalmaz bitecektir saatimin şarjı 😂.
Genellikle sağolasıca fiyatları yüzünden daha uygun alternatiflere bakılıyor ama keşke replikalar dışında da bu fiyat aralığında arama cevaplayabilme özelliği hatta uygulama ve müzik yüklemesi (yani bir depolama alanı) sunan cihazlar bulunsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı