600 tl Android Telefon Alacağim Tavsiyeniz Nedir ?

Hala alınabilir, güzel bir cihaz. Almanızı öneririm. 2 GB rami olan modeli alacaksınız değil mi? 600 TL'ye satılan 1 GB ramli model vardı bir aralar. Almışken 2 GB olanı alın.

Sanırım adı Zenfone 5 Lite idi. Bu modelde 1 GB ram vardı diye hatırlıyorum. Siz 600 TL diyince aklıma bu geldi. Önceden bu model 600 TL'ye satılıyordu. Siz 2 GB olan modelden bahsediyorsanız sorun yok. Fiyatına göre çok güzel bir cihaz.

Peki Android lollipop gelir mi ? Bide şarjı sıkıntı diolar dogrumu ? :D
Evet Lollipop Zenfone serisine gelecek. Ben ilk duyduğumda şaşırmıştım ilk çıktığında KitKat gelmez diyordum ama babamda Zenfone 6 var ve 1-2 haftada bir güncelleme geliyor. Asus uygulamaları sürekli güncelleniyor, kısacası Asus bu cihazların peşini bırakmıyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Bataryası Zenfone 6'ya göre tabi ki kötü ama o fiyata alabileceğiniz en iyi cihaz bu. Baktınız sarjı cidden kötü taşınabilir sarj cihazı alırsınız. Ama benim arkadaşlarımdan sabah 6'dan gece 12'ye dayandıran var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı