600 TL beyaz red Switch klavye önerisi

Bütçe
600 TL

Cryem1r

Decipat
Makaleler
2
Yer
Wellington-Seattle

282742

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Yoruldu artık koşmayı bıraktı.
Sırf yazmak için uzun süre sonra hesaba geri girdim. Zaten şurdan en sağdakini seçersen red switch halini açmış oluyorsun.
1635109488228.png

sirzinker

Centipat
Makaleler
2
KS
KS
Cryem1r

Cryem1r

Decipat
Makaleler
2
Yer
Wellington-Seattle
@Cryem1r Banggood üzerinden K61 öneririm. Alırken Hızlı Kargoyu seçip BGRATON kodunu kullanın bu sayede Gümrük ücreti ödemiyorsunuz ve ürününüz hızlı geliyor.

Hocam güzel klavyeymiş inceledim biraz. Bu klavye uzun vadede (3 sene falan) oyun ve günlük kullanım için uygun mudur? FPS oyunları falan oynuyorum genellikle ve klavyeden tuş sesinin az gelmesini istiyorum.

Xeonayp

Decipat
@Cryem1r O zaman red switchlisini alırsınız, tertemiz. Ürün zaten hotswap biraz da kötü düşünelim, 2 sene sonra alırsınız yeni bir switch ve değiştirirsiniz iş bitti. Arkadaşım kullanıyor sarı switchlisini gayet memnun. Normalde sarı switch öneririm fakat stokta kalmamış, aralık ayında geleceği yazıyor.

The Tan

Centipat
@Cryem1r O zaman red switchlisini alırsınız, tertemiz. Ürün zaten hotswap biraz da kötü düşünelim, 2 sene sonra alırsınız yeni bir switch ve değiştirirsiniz iş bitti. Arkadaşım kullanıyor sarı switchlisini gayet memnun. Normalde sarı switch öneririm fakat stokta kalmamış, aralık ayında geleceği yazıyor.
Sarı switch ile red switch arasında ses bazında nasıl bir fark vardır? İnternette yazıyor ama arkadaşınız pratik olarak tecrübe etmiş olduğu için soruyorum.

Yukarı