600 TL beyaz red Switch klavye önerisi

Bütçe
600 TL

PhysicalDecline

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Wellington-Seattle
Sırf yazmak için uzun süre sonra hesaba geri girdim. Zaten şurdan en sağdakini seçersen red switch halini açmış oluyorsun.
1635109488228.png

Vergilerle bütçenizi aşıyor zannedersem, şuradan daha ucuza alabilirsiniz. TRY524.16 ediyor.

Detaylı Rtings incelemesi: ROYAL KLUDGE RK61 Review

@PhysicalDecline Banggood üzerinden K61 öneririm. Alırken Hızlı Kargoyu seçip BGRATON kodunu kullanın bu sayede Gümrük ücreti ödemiyorsunuz ve ürününüz hızlı geliyor.

Hocam güzel klavyeymiş inceledim biraz. Bu klavye uzun vadede (3 sene falan) oyun ve günlük kullanım için uygun mudur? FPS oyunları falan oynuyorum genellikle ve klavyeden tuş sesinin az gelmesini istiyorum.

@PhysicalDecline O zaman red switchlisini alırsınız, tertemiz. Ürün zaten hotswap biraz da kötü düşünelim, 2 sene sonra alırsınız yeni bir switch ve değiştirirsiniz iş bitti. Arkadaşım kullanıyor sarı switchlisini gayet memnun. Normalde sarı switch öneririm fakat stokta kalmamış, aralık ayında geleceği yazıyor.

@PhysicalDecline O zaman red switchlisini alırsınız, tertemiz. Ürün zaten hotswap biraz da kötü düşünelim, 2 sene sonra alırsınız yeni bir switch ve değiştirirsiniz iş bitti. Arkadaşım kullanıyor sarı switchlisini gayet memnun. Normalde sarı switch öneririm fakat stokta kalmamış, aralık ayında geleceği yazıyor.
Sarı switch ile red switch arasında ses bazında nasıl bir fark vardır? İnternette yazıyor ama arkadaşınız pratik olarak tecrübe etmiş olduğu için soruyorum.

Geri
Yukarı