600 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Plory

Centipat
Merhaba. 500-600 TL arası Bluetooth kulaklık önerir misiniz? Bir de 5400 liralık IPhone'un AirPods'u ile 500 liralık AirPods arasında çok fark var mıdır? AirPods Pro'yu denedim fakat ses normal kulaklıktaki sesler gibi geliyordu ama aşırı rahat.

Bir de 5400 liralık IPhone'un AirPods'u ile 500 liralık AirPods arasında çok fark var mıdır?
Birincisi IPhone'un AirPods'u diye bir şey yok. Apple üğretiyor. İkincisi AirPods bir marka, ürün ismi. 500 lira olanlar TWS kulaklıklar. Farklı adları var, AirPods değiller.

Tabii ki fark vardır ama 5400 TL onun ederi değil. 2000 TL bile çok Apple'ın AirPods'una.

Önerim:
Kendim de kulanıyorum, gayet başarılı.

Birincisi IPhone'un AirPods'u diye bir şey yok. Apple üğretiyor. İkincisi AirPods bir marka, ürün ismi. 500 lira olanlar TWS kulaklıklar. Farklı adları var, AirPods değiller.

Tabii ki fark vardır ama 5400 TL onun ederi değil. 2000 TL bile çok Apple'ın AirPods'una.

Önerim:
Kendim de kullanıyorum, gayet başarılı.

Öneri içi teşekkürler bunu görmüştüm yüksek ihtimalle bunu alabilirim. AirPods'u Apple'ın ürettiğini biliyordum fakat blueetoothlu kulaklıklara da AirPods deniyor sanıyordum bilgilendirme için teşekkürler.

Önerim:
Kendim de kullanıyorum, gayet başarılı.

Kulaklığı aldım beklentimin altında ama idare eder. Ses kalitesi orta çakma kulaklıklar gibi, rahatlığı çok güzel.

Hocam, bir de internette su geçirmez olduğu yazıyor banyo da falan kullanabilir miyim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı