600 TL Bütçeye Kasa Önerisi

Zattopat

Decapat
Kasa önerir misiniz? RGB fan ve LED ekleyip şık duracak bir kasa. Dıştan baktın mı hoş gözükmesini istiyorum. Fiyat maksimum 600 TL olsun. Aklımda NZXT S340 Beyaz var. Bir de Phanteks P400 Beyaz var. Başka önerilerde bulunur musunuz arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
aerocool project 7 p7-c1 white öneririm tempered glass edition halini kullanıyorum, gerçekten güzel içine ben kendim led döşedim öndeki lediyle aynı kalitede. Senkronize oldular öyle çalışıyorlar harika bir görüntüsü var. Seyehat edecekseniz söküp götürebiliyorsunuz bazı parçalarını taşıması daha kolay oluyor. Kompakt ve çok ferah bi kasa. Ekleme çıkarma yapmaya imkan tanıyor, isterseniz editleyin herşeyi yapabilirsiniz. Sıradışı bir tasarımı var. Yanlız standard edition halini önermiyorum yan tarafı plastik pleks oluyor ve kalitesiz imajı veriyor. Bana standart edition göndermişlerdi sonradan tempered glass halini geri kargoladılar dikkat edin alırken sorun.

Corsair Carbide SPEC-01 600WATT olan modelden almıştım 510 liraya. Şu an 600 bandında seyrediyor. Bence yaratık gibi, canavar gibi değişik değişik kasalar almaktansa, bir beyefendi gibi duruyor. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı