600 TL civarı ofis koltuğu önerisi

ahmetongl61

Centipat
Oyuncu koltuğu yerine daha cüzi bütçeyle bir ofis koltuğu istiyorum. Genelde evde tüm gün bilgisayar oynarım ve belimde rahatsızlığım var. Bütçem 600 TL civarı. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki modellere bakabilirsin. Hem kurulum hem de kullanışlılık bakımından Ofisin Hazır İnka modelini almanı öneririm.

Aşağıdaki modellere bakabilirsin. Hem kurulum hem de kullanışlılık bakımından Ofisin Hazır İnka modelini almanı öneririm.
Kendin kullanıyor musun? İnternetten kafa destekli koltuklar, fileli koltuklar vs. var arada kaldım biraz.

@ahmetongl61, aslında ne tarz bir ofis koltuğu istiyorsun? Benim önerim yukarıda da belirttiğim gibi olacaktır. Fakat ben ofis koltuğu kullanmıyorum. Renk çeşitliliği ve konfor bakımından önerdiğim modele bakabilirsin.

@ahmetongl61, aslında ne tarz bir ofis koltuğu istiyorsun? Benim önerim yukarıda da belirttiğim gibi olacaktır. Fakat ben ofis koltuğu kullanmıyorum. Renk çeşitliliği ve konfor bakımından önerdiğim modele bakabilirsin.

Bilgisayar başında günde 8 saatten fazla süre geçiyorum o yüzden çok sırt ağrıları çektiğim oluyor konfor çok önemli.

@ahmetongl61, diğer ofis koltuklarına baktığımda yapım aşamalarının zorlukları ve biraz da olsa konforsuz gözükmelerinden dolayı önerdiğim ofis koltuğunu alabilirsin. Diğer ürünlerin kullanıcı yorumlarını ve incelemelerine de bakmalısın.

Bu model de olabilir. Konfor açısından iki model de başarılı gibi gözüküyor. Bu durumda hangisinin tasarımını beğendiysen ona göre satın alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı