600 TL Ekipman Önerisi

parazit17_

Hectopat
Daha fazla  
1 hafta önce Cooler Master Combo setini kullandım fakat beğenmedim. Bugün iade ediceğim.

Bu 600 TL ile almayı düşündüğüm ekipmanlar:

Klavye: Apex100 Steelseries Apex 100 Aydınlatmalı Gamer Klavye | Steelseries | Kablolu Oyuncu Klavyeleri Steelseries Apex 100 Gamer Klavye Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Kulaklık: Arctis 3 Steelseries Arctis 3 Mavi Gamer Kulaklık + Steelseries Metal Kulaklık Standı | Steelseries | Surround Gamer Kulaklıklar Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Mouse: Logitech G102 Logitech G102 Prodigy Oyuncu Mouse 910-004939 Fiyatı

Benim planladıklarım bunlar. Önereceğiniz ekipmanlar varsa, iletirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elin küçükse g102 güzel seçim ama orta yada büyük bir ele sahipsen Bimden Rival 110 alabilirsin 22 Haziranda gelicek 140 tl fiyatı olacak.

Kulaklık olarakta Corsair HS50 almanı öneririm başlangıç seviyesinde en iyi kulaklıktır.

Klavye olarakta Aliexpressden Motospeed CK108 Black Switch alabilirsin yada Gameextradan Corsair K55 alabilirsin.

Alacağın klavye Masterkeys Lite Combo setindeki klavyeden çok daha kötü. Bütçenin alabileceği en iyi klavye Masterkeys Lite, onu beğenmediysen yerine alacaklarını hiç beğenmezsin. Combo setin faresi ile idare eder yanlarına Arctis 3 ekleyebilirsin. İlerde eline para geçince de fareyi yenilersin.

Elin küçükse g102 güzel seçim ama orta yada büyük bir ele sahipsen Bimden Rival 110 alabilirsin 22 Haziranda gelicek 140 tl fiyatı olacak.

Kulaklık olarakta Corsair HS50 almanı öneririm başlangıç seviyesinde en iyi kulaklıktır.

Klavye olarakta Aliexpressden Motospeed CK108 Black Switch alabilirsin yada Gameextradan Corsair K55 alabilirsin.
Öncelikle tavsiyen için teşekkür ederim.Fakat rival 110 benim için iyi bir seçim değil.Corsair HS50'ninde Arctis 3'den iyi olduğunu pek düşünmüyorum ama araştırıcam,klavye olarakda maalesef çinden bişey almak bana ugun gelmıyor ve kargonun gelmesi muhtemel 1 ay ben 15dk bekleyemez biriyim 1 ay bana imkansız geliyor. Tavsiyeler için teşekkür ederim.
Alacağın klavye Masterkeys Lite Combo setindeki klavyeden çok daha kötü. Bütçenin alabileceği en iyi klavye Masterkeys Lite, onu beğenmediysen yerine alacaklarını hiç beğenmezsin. Combo setin faresi ile idare eder yanlarına Arctis 3 ekleyebilirsin. İlerde eline para geçince de fareyi yenilersin.
bunu bende farkettim forumlarda sürekli bunu öneriyorlar ama bu ürün neden bilmıyorum ama hoşuma gitmedi. Steelseries,Trust,Everest gibi değil bende buna güvenerek steelseries'i seçtim.Fakat düşünce içinteşekkürler (bu arada masaüstü bilgisayarım kurulu değil laptoptan yazıyorum yazımhataları için özür dilerim)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı