600 TL ekran kartı önerisi

1050 ti bile fazla o işlemciye senin okuma yazman var mı asıl :D?
İşte okumadığın burdan belli, bir süre darboğaz yapar sonradan diğer parçaları da değişir. O saçma sistemden kurtulur dedim. Ama kullanmıyorsun ki ben napayım canısı...
Geleceğe dönük ayağına zaten ederi 1000-1500TL olan bir sisteme 1600TL ekran kartı önermeniz peki?
Tamam aga, sizin harbiden algınız kapanmış ben burayı terk ediyorum. Konu sahibi arkadaşım mutlu olman dileğiyle...

Ben adama her şeyden önce bütçe büyültmesini parasını çöpe atmamasını söylüyorum. *Paranız yoksa en kalitelisini almak zorundasınız*.
Adam 600 TL bütçem var demiş. Gidip 2k-3k parayı yoktan var edecek değil ya. Bütçe belirli. Bu yüzden en uygunu darboğaza uğramayacak en güçlü ekran kartını almak olmalı. Tabi bunu yaparken bütçeye de uygun olmalı.

İşte okumadığın burdan belli, bir süre darboğaz yapar sonradan diğer parçaları da değişir. O saçma sistemden kurtulur dedim. Ama kullanmıyorsun ki ben napayım canısı...

Tamam aga, sizin harbiden algınız kapanmış ben burayı terk ediyorum. Konu sahibi arkadaşım mutlu olman dileğiyle...
Peki o bütçeyi elde edene kadar o kartla o işlemcinin nasıl darboğaz yapacağından haberin var mı senin ? Şimdilik darboğaz olmadan kullanabileceği bir ekran kartı lazım. Daha nasıl anlatılır bilmiyorum.

Hocam dikkate alabileceğiniz mesajlar zaten bellidir. O bütçeye şiddetle tavsiye ettiğim GTX 1050 var. Alternatif olarak RX 460, RX 560, GT 1030, GTX 750Ti var. eğer sıfır takıntınız var ise RX 550 fakat en düşük performansı veren GT 1030'dan bile düşük bir performansa sahiptir.

Adam 600 TL bütçem var demiş. Gidip 2k-3k parayı yoktan var edecek değil ya. Bütçe belirli. Bu yüzden en uygunu darboğaza uğramayacak en güçlü ekran kartını almak olmalı. Tabi bunu yaparken bütçeye de uygun olmalı.
"Biriktirmek" kardeşim, biriktirmek. Ben tam 3 yıldır biriktiriyorum. Bi 3 yıl daha biriktirmeye hazırım. 3700x ve 3070 almak hedefim şuan için bakalım noluyor. *Param olmadığı için en kalitelisini almak zorundayım*.

"Biriktirmek" kardeşim, biriktirmek. Ben tam 3 yıldır biriktiriyorum. Bi 3 yıl daha biriktirmeye hazırım. 3700x ve 3070 almak hedefim şuan için bakalım noluyor. *Param olmadığı için en kalitelisini almak zorundayım*.
Bakın ben de diyorum ki önce para biriktirebileceğini sorun sonra bu şekilde sistemi başdan toplayın. Eğer biriktirmek için zamanı varsa neden olmasın?

Geri
Yukarı