600 TL ekran kartı önerisi

baranyetgin

Hectopat
Merhabalar. Max 600 TL olacak şekilde bir ekran kartı tavsiyesi istiyorum. Mümkünse indirimdeki ürünün linkini de atabilirsiniz. Hepsiburada N11 Trendyol vb sitelerden almayı düşünüyorum. Zaten 2. el fiyatından pek farkları yok ve düzgün bir garantileri var. Ben 560 TL civarlarına RX 550 2 GB almayı düşünüyorum. Elimdeki 5500 XT'yi (4gb) 3000 ₺ gibi fiyata satıp piyasa düzelince yine bu modellerde bir ekran kartı almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Max 600 TL olacak şekilde bir ekran kartı tavsiyesi istiyorum. Mümkünse indirimdeki ürünün linkini de atabilirsiniz. Hepsiburada N11 Trendyol vb sitelerden almayı düşünüyorum. Zaten 2. el fiyatından pek farkları yok ve düzgün bir garantileri var. Ben 560 TL civarlarına RX 550 2 GB almayı düşünüyorum. Elimdeki 5500 XT'yi (4 GB) 3000 ₺ gibi fiyata satıp piyasa düzelince yine bu modellerde bir ekran kartı almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

RX 550 bulduysanız alın.
2. elde 400 500 TL'ye GTX 750 Ti bulanabiliyor 750 Ti daha mantıklı.

Afedersiniz az önce bir anakart tavsiyesi diye bir konuya tıklamıştım yanlışlıkla bu konuya yazdım

Geri
Yukarı