600 TL Ekran kartı tavsiyesi

Roj Diyar

Femtopat
Selam arkadaşlar 500-600 TL bütçem var. Yüksek kalite de oyunlar oynamak ve rahat bir şekilde rendır yapmak istiyorum tavsiye ettiğiniz bir ekran kartı var mı?
Bilgisayar özelliklerim:
Win 10 Home.
8 GB DDR3 RAM
Intel i5 650 işlemci

Render için önce işlemci ve ona uygun anakart bulman gerekir. Bütçeni 150 işlemci 150 anakart 300 ekran kartı olarak kullan.

Önereceğimiz 600 TL'lik ekran kartı (2.el veya sıfır farketmez, örneğin RX 550-560) o işlemciyle darboğaz yapar.

Selam arkadaşlar 500-600 TL bütçem var. Yüksek kalite de oyunlar oynamak ve rahat bir şekilde rendır yapmak istiyorum tavsiye ettiğiniz bir ekran kartı var mı?
Bilgisayar özelliklerim:
Win 10 Home.
8 GB DDR3 RAM
Intel i5 650 işlemci

Bir dakika! Bu bütçe ile yüksek kalite oyun ve rahat render beklemeyin. 3000₺ seviyelerine çıkmanız gerekiyor.

Bilgisayar özelliklerim:
Win 10 Home.
8 GB DDR3 RAM
Intel i5 650 işlemci

İşlemcin her şekilde darboğaz yapacaktır, bence sen işlemciyi değiştir ilk önce ya da PC'yi.

Bilgisayar özelliklerim:
Win 10 Home.
8 GB DDR3 RAM.
Intel i5 650 işlemci.

Hocam size RX550 tavsiye edebilirim, bu bütçeye göre.

Sıfır RX550 veya ikinci elden RX560, RX470 alınabilir ancak öyle yüksek grafik oyun oynamayı beklemeyin, ayrıca o işlemci ile render yapılmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı