600 TL Filtre Kahve Makinesi Önerisi

dogant

Kilopat
Makaleler
33
Yer
Kadıköy
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, pek anlamadığım bir konuda size danışmak istiyorum. Hangi makineyi almalıyım?

Arkadaşımda var, tadını seviyoruz: Delonghi ICM2.1B Filtre Kahve Makinesi

İndirimde ve yorumları iyi: Electrolux EKF3300 Filtre Kahve Makinesi Fiyatı ve Özellikleri

Yurt dışından:

Çok anlamam ama bende bu var ve memnunum. Gayet güzel yapıyor kahveyi. İndirimde 400 450 TL gibi fiyata almıştım bir kaç ay önce.
Kahve olarak ise yine çok fazla çeşit denemedim ama bu kahvenin içimini hiçbir kahvede bulamadım. Önce öğütülmüş aldım, içtikçe sona doğru tazeliğini yitirdi ve ilk demlemelerdeki tadı vermedi. Tavsiyem öğütücünüz varsa çekirdek halini alın. Yumuşak içimli ve buram buram aromalı kahveleri seviyorum, öneriniz var mı bana?

Çok anlamam ama bende bu var ve memnunum. Gayet güzel yapıyor kahveyi. İndirimde 400 450 TL gibi fiyata almıştım bir kaç ay önce.
Kahve olarak ise yine çok fazla çeşit denemedim ama bu kahvenin içimini hiçbir kahvede bulamadım. Önce öğütülmüş aldım, içtikçe sona doğru tazeliğini yitirdi ve ilk demlemelerdeki tadı vermedi. Tavsiyem öğütücünüz varsa çekirdek halini alın. Yumuşak içimli ve buram buram aromalı kahveleri seviyorum, öneriniz var mı bana?
Hocam makine olarak Delonghi'yi aldım sebebi ise bildiğim tek makine ve riske girmek istemedim.

Bahsettiğiniz kahveyi de aldım ve gerçekten güzel bir kahve.

Henüz denemedim ama bu kahve çok tavsiye ediliyor: Tchibo Gold Selection Filtre Kahve 250 g Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Geri
Yukarı