600 TL güncel mekanik klavye önerisi

Bütçe
600

r1owner

Decapat
Selamlar,

Düzgün bir filtreleme bir türlü yapamadım, çok fazla seçenek ve daha önce görmediğim duymadığım markalar içinde kayboldum.
Açıkçası bir klavyeye bu parayı vermeyi hiç düşünmemiştim ama malum kaliteli klavyeler hiç de ucuz değilmiş. Bu paraya alınabilecek en iyileri arıyorum. 350 TL'ye ortalama bir ürün değil. Şimdiden teşekkür ederim.

Aradığım özellikler:
  • Yumuşak switch ✅
  • Markanın Türkiye garantisi iyi olmalı ✅
  • Numpad ve F tuşları ✅
  • En az 5 sene günde 10-12 saat kullanım için dayanıklı ve uzun ömürlü olmalı ✅
  • Yüksek sesli olmamalı ❌
  • Kronik sorunu olmamalı ❌
(Bonus) - Bilek desteği olursa tercihimdir, olmazsa da olur. Multimedya tuşları da aynı şekilde. (Ses kontrol vs.)

Bütçeyi çıkarırsanız mükemmel klavye var. Ama Türkçe Q.

Selamlar,

Düzgün bir filtreleme bir türlü yapamadım, çok fazla seçenek ve daha önce görmediğim duymadığım markalar içinde kayboldum.
Açıkçası bir klavyeye bu parayı vermeyi hiç düşünmemiştim ama malum kaliteli klavyeler hiç de ucuz değilmiş. Bu paraya alınabilecek en iyileri arıyorum. 350 TL'ye ortalama bir ürün değil. Şimdiden teşekkür ederim.

Aradığım özellikler:
  • Yumuşak switch ✅
  • Markanın Türkiye garantisi iyi olmalı ✅
  • Numpad ve F tuşları ✅
  • En az 5 sene günde 10-12 saat kullanım için dayanıklı ve uzun ömürlü olmalı ✅
  • Yüksek sesli olmamalı ❌
  • Kronik sorunu olmamalı ❌
(Bonus) - Bilek desteği olursa tercihimdir, olmazsa da olur. Multimedya tuşları da aynı şekilde. (Ses kontrol vs.)

Bütçeyi çıkarırsanız mükemmel klavye var. Ama Türkçe Q.

Yeterince ikna olursam bütçeyi esnetiyorum eninde sonunda. Öneriler için teşekkür ederim görüntü olarak da tatmin ediciler.

Geri
Yukarı