600 TL hava sirkülasyonu çok iyi olan kasa önerisi

Hocam benim önerim ilk alındığı haliyle en iyi soğutmalardan birine sahip olan cooler master h500 (p veya m değil) nanokatalogda ben baktığımda 680tlydi eğer bütçe varsa kesin tavsiyemdir. Buraya linki bırakıyorum. Öndeki iki fan 90 cfm airflowa sahip ayrica isteğe göre hem mesh hem akrilik ön panel mevcut. Iki fanda rgb ve kendi kontrolcüsü bile var. Gözümde tek eksiği psu coverın tam boy olmaması oldu benim için

Hocam benim önerim ilk alındığı haliyle en iyi soğutmalardan birine sahip olan cooler master h500 (p veya m değil) nanokatalogda ben baktığımda 680tlydi eğer bütçe varsa kesin tavsiyemdir. Buraya linki bırakıyorum. Öndeki iki fan 90 cfm airflowa sahip ayrica isteğe göre hem mesh hem akrilik ön panel mevcut. Iki fanda rgb ve kendi kontrolcüsü bile var. Gözümde tek eksiği psu coverın tam boy olmaması oldu benim için

Bende bunu baya beğendim yalnız Radyatörü öne takacağım.Öne takarsam, fanları çıkarmak zorunda kalacağım. Radyatörüm 280 mm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı