600 TL Kablosuz Fare Önerisi

Bütçe
600

Naerves

Kilopat
Daha fazla  
Ne zormuş bu fare seçimi arkadaş!
Halihazırda kullandığım SS Rival 600 faremi kardeşime teslim edip kendime kablosuz bir fare almayı düşünüyorum. FPS oyuncusuyum ve Valorant tarzı oyunlar oynamaktayım. Elim orta/büyük arası ve fare tutuşum çok karışık. Her türlü şekilde tutuyorum. Çok küçük bir fare olmadığı sürece sorun yok.
Lanet olası kabloları hayatımdan çıkartmak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe artarsa:

Yoksa G304 en mantıklı seçenek:

Bütçe artarsa:

Yoksa G304 en mantıklı seçenek:

Şu an aklımda zaten G304 var. Belki söylediğim fiyat bandında daha iyisi önerilir diye açtım konuyu. Rampage tarzı markalara ön yargım var ve bütçem o aralıklara çıkmaz. Max 600 TL.
Önerin için teşekkürler.

Şu an aklımda zaten G304 var. Belki söylediğim fiyat bandında daha iyisi önerilir diye açtım konuyu. Rampage tarzı markalara ön yargım var ve bütçem o aralıklara çıkmaz. Max 600 TL.
Önerin için teşekkürler.
Rampage demeyin, etmeyin. Ürünün orijinali Pwnage Symm Wireless'tır, Amerika'da Xenics Titan Gx Air diye geçiyor. Hepsi aynı ürün hepsini de İroncat Symm üretiyor. İnternette aratarak teker teker görebilirsiniz. Bizzat kendim kullanıyorum ve öneriyorum, yoksa bende Rampage'e önyargılıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı