600 TL kablosuz klavye ve kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
600 TL

Crownguard

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
3
Monitör de almam gerekiyordu lakin bu fiyata ikisi gelir mi onu bile bilmiyorum. Ayrıca bu fiyata kadar çıkmaya gerek yok. Mümkünse daha aşağılar da olabilir. Hatta daha güzel olur.

Ne için kullanacaksınız? Ne tür müzikler dinliyorsunuz milrafon önemli mi? Kablosuz klavyenin istediğiniz bir özelliği var mı?

Dersteyim döneceğim.
Ne için kullanacaksınız? Ne tür müzikler dinliyorsunuz milrafon önemli mi? Kablosuz klavyenin istediğiniz bir özelliği var mı?
Müzik için değil, oyun için istiyorum. Çok cok ince ya da çok kalın sesli olmasın. Sesleri olması gerektiği gibi duyayım. Ne laptop hoparlörü gibi olsun ne de elini ağzına koyup kalın sesle bağırıyormuş gibi olsun. Sesin sağ ve soldan gelişine önem veriyorum.

Klavyenin ekstrem olmasına gerek yok, o da oyun için. Macbook klavyeleri gibi ipince olmasın. Özellikle bazı klavyeler var yazarken elim ayağım birbirine dolaşıyor. Bir tuşa basarken elim yanındakine kaynasın, oturaklı olsun. RGB fanı değilim. Olmaması işime bile gelir. Ama bu fiyata buldum da renkli mi renksiz mi ayırt edemem.

Para yok özellik çok... Dediklerimin aynısı olması şart değil, en yakın hali de olabilir.

Son düzenleme:
Şu an mobilde olduğum için bir klavye önerisinde bulunamayacağım akşam saatlerinde klavye için tekrar yazarım fakat kulaklıkta QCYnin oyun modlu kulaklıklarına bakabilirsiniz daha önce birkaç modelini kullandım gayet iyi sonuç veriyorlar. Kulak üstü verirseniz model seçeneğiniz bu bütçede çok fazla düşüyor malumunuz toplam 600TL'ye pek bir şey bulunamıyor.

Yalnız klavyeye yöneleceğim, kulaklığım var JBL T460BT ama mikrofonundan memnun olmadığım için yenisi alacaktım. 2 ürün alıp fiyat böleceğime sadece klavye alacağım.
Şartlar bunlar:
Klavyenin ekstrem olmasına gerek yok, o da oyun için. Macbook klavyeleri gibi ipince olmasın. Özellikle bazı klavyeler var yazarken elim ayağım birbirine dolaşıyor. Bir tuşa basarken elim yanındakine kaynasın, oturaklı olsun. RGB fanı değilim. Olmaması işime bile gelir. Ama bu fiyata buldum da renkli mi renksiz mi ayırt edemem.
600TL son olsun.

Bu nasıldır mesela?

Geri geldim. Maalesef son durumda 600TL'ye kablosuz iyi bir klavye bulmak sıkıntılı isterseniz ikinci elden bakabilirsiniz fakat sıfır düşünürseniz HP'nin veya Logitech'in iş klavyelerine bakabilirsiniz :)

Geri geldim. Maalesef son durumda 600TL'ye kablosuz iyi bir klavye bulmak sıkıntılı isterseniz ikinci elden bakabilirsiniz fakat sıfır düşünürseniz HP'nin veya Logitech'in iş klavyelerine bakabilirsiniz :)
Teşekkür ederim. Kablosuz güzel bir klavye bulunamayacağını anladım ve kablosuzdan cayıp kablolu aldım. Ürün bu

Yeni konular

Geri
Yukarı