600 TL klavye önerisi

Rhesus

Femtopat
Klavyem eskidiği için yeni klavye alacağım düzgün bir şey istiyorum. Rahat olsun çoğunlukla oyun için kullanacağım. Her türlü oyun oynadığım için pek tür belirtemeyeceğim ama bulunmasını istediğim özellikler şunlar:
-Bilek desteği benim için bir artı.
-Anti-ghosting önemli.
-Mekanik olması benim için bir artı.(Membran da olabilir)
-Blue Switch olmazsa daha iyi olur mekanik olursa.
-RGB olması bir artı.

Son düzenleme:
Everest Hydra R6 Red Switch aldım, sesinden rahatsız olmayacaksan ben öneriyorum. Bırakayım şuraya;

Remote çalıştığım için sürekli kullanıyorum , birkaç ay oldu alalı hala yazdıkça yazası geliyor insanın.

Everest Hydra R6 Red Switch aldım, sesinden rahatsız olmayacaksan ben öneriyorum. Bırakayım şuraya;

Remote çalıştığım için sürekli kullanıyorum, birkaç ay oldu alalı hala yazdıkça yazası geliyor insanın.

Tuşlarda soyulma falan oldu mu peki? Bir de bilek desteği rahat mı?

Tuşlarında herhangi bir soyulma olmadı. Bilek desteğini de kullanmıyorum açıkçası, alışamadım ben onlara. O yüzden ona yorum yapmayayım. :)

Sağ tepedeki ses topacı çok kullanışlı ama. Onu söylemeden geçmeyeyim. Almamda onun da payı var.

Rampage James Donkey gibi markalara büyük ön yargım var. Bir ara satılan Everest mouse vardı bende almıştım onu buram buram kalitesizlik kokuyordu ha simdi klavye olarak ne kullanıyorum dersen 25 TL'lik Piranha klavye kullanıyorum ve ucuz mal beni biraz üzdü artık böyle şeyler yasmak istemiyorum... Bu sebepten ötürü gerçekten inanamadan alamıyorum hani incelemeler yanlı oluyor biliyorsundur sende bilmem ne bilmem ne markanın en iyi klavye diye vuruyor başlığı orada çok güzel gibi tanıtıyor bunu yapan kişiler bu klavyeleri de tanıttığı için beni bir rahatsız ediyor.

Rampage James Donkey gibi markalara büyük ön yargım var. Bir ara satılan Everest mouse vardı bende almıştım onu buram buram kalitesizlik kokuyordu ha simdi klavye olarak ne kullanıyorum dersen 25 TL'lik Piranha klavye kullanıyorum ve ucuz mal beni biraz üzdü artık böyle şeyler yasmak istemiyorum... Bu sebepten ötürü gerçekten inanamadan alamıyorum hani incelemeler yanlı oluyor biliyorsundur sende bilmem ne bilmem ne markanın en iyi klavye diye vuruyor başlığı orada çok güzel gibi tanıtıyor bunu yapan kişiler bu klavyeleri de tanıttığı için beni bir rahatsız ediyor.

Önyargını anlıyorum. Başlıklara fazla takılma ya, önemli olan kullanıcı yorumları. Çok seçiciysen deneyip almanı öneririm ama dediğim gibi Hydra R6 hoşuna gidebilir. Tabii ki daha kaliteli firmaların daha kaliteli klavyeleri var ama birazcık tuzlu :)

Geri
Yukarı