600 TL Klavye Önerisi

Merhaba, uzun saatler boyunca bilgisayar başındayım, bu yüzden klavye önerinize ihtiyacım var; vakit ayırıp önerilerinizi yazarsanız çok mutlu olurum.

Aradığım özellikler:

-Maksimum 600-650 TL bütçe.
-Sessiz.
-Mümkünse bilek destekli.
-Uzun yıllar kullanabileceğim (Bazı mekanik klavyelerde çift basma sorunu olduğunu duydum, o yüzden endişeliyim mekanik klavye konusunda.)
-Mekanik, membran, mecha-dome fark etmez.
-Uzun yazılar ve kodlama yazmak için kullanacağım.
-[EK] Eklemeyi unutmuşum İngilizce tuş dizilimine sahip olursa daha iyi olur.

Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
Bu sizi uzun yıllarca götürür:
Kırmızı ve kahverengi anahtarlar sessiz anahtarlar arasındadır fakat kahverengi anahtar kırmızı anahtara göre biraz daha seslidir.
Sesine buradan bakabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Merhaba, uzun saatler boyunca bilgisayar başındayım, bu yüzden klavye önerinize ihtiyacım var; vakit ayırıp önerilerinizi yazarsanız çok mutlu olurum.

Aradığım özellikler:

-Maksimum 600-650 TL bütçe.
-Sessiz.
-Mümkünse bilek destekli.
-Uzun yıllar kullanabileceğim (bazı mekanik klavyelerde çift basma sorunu olduğunu duydum, o yüzden endişeliyim mekanik klavye konusunda.)
-Mekanik, membran, mecha-dome fark etmez.
-Uzun yazılar ve kodlama yazmak için kullanacağım.

Şimdiden teşekkürler...

Alienware klavyesi çok güzel duruyor ama bir fikrim yok ama mekanik lüxü varken membran düşünme.

Bunu almadığım için çok pişmanım hocam.

Kırmızı ve kahverengi anahtarlar sessiz anahtarlar arasındadır fakat kahverengi anahtar kırmızı anahtara göre biraz daha seslidir.
Sesine buradan bakabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkürler, İngilizce tuş dizilimlisini Türkiye'de bulursam alacağım. Kaihl switchler sanırım iyiler bu konuda

Linkteki klavye Optik anahtar kullanıyor. Optik anahtarlar sesli anahtarlardan bir tanesidir. Konu sahibi bunu alacaksa bunu bilerek alsın.

Sessiz olması kritik önemli, ailemle yaşıyorum ve duvarlar çok ince 😢
Bu tür klavyeler çok hoşuma gidiyor ama hiç bilmiyorum güvenilir bir klavye midir ? Cherry MX olduğu söylenmiş.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler, İngilizce tuş dizilimlisini Türkiye'de bulursam alacağım. Kaihl switchler sanırım iyiler bu konuda

Bu tür klavyeler çok hoşuma gidiyor ama hiç bilmiyorum güvenilir bir klavye midir ? Cherry MX olduğu söylenmiş.

Klavye size tahminen 750 TL gibi fiyata gelecek. O markayı bilmiyorum ve Çinli bir marka büyük ihtimal. Ben olsam Alienware alıp yoluma bakardım.

Bütçeyi biraz aşağı indirmek için Hydra R6 blue switch önerecektim , üst komşularınız bile duyabilir. O yüzden önermiyorum.

Rampage gibi markalar alınmaz. O fiyata daha iyileri ve kalitelileri var.

400 bandında en gözüme çarpan buydu , o yüzden aldım. Marka takıntım yok , problem çıkarmadı. Üstte öneriler verilmiş ben de daha uygun fiyatlı bir öneri sunacaktım, sunmadım. Şu an yazıyorum herkes uyandı büyük ihtimal.

Yeni konular

Geri
Yukarı