600 TL klavye önerisi

İlk öncelikle klavye de kalitenin çok önemli olduğunu düşünmüyorum. 100TL'lik mekanikte aynı 400TL'lik de. Bizzat kullandım ucuzunu da pahalısını da çünkü .
Model bırakamayacağım maalesef ama önerebileceğim Corsair , GamePower , SteelSeries ( 600 civarına belki bulabilirsin ) , HyperX

İlk öncelikle klavye de kalitenin çok önemli olduğunu düşünmüyorum. 100TL'lik mekanikte aynı 400TL'lik de. Bizzat kullandım ucuzunu da pahalısını da çünkü.
Model bırakamayacağım maalesef ama önerebileceğim Corsair, Gamepower, SteelSeries ( 600 civarına belki bulabilirsin ), HyperX
Gamepower kesinlikle önermiyorum. O markaların arasına nasıl koydun bilmiyorum.

İlk öncelikle klavye de kalitenin çok önemli olduğunu düşünmüyorum. 100TL'lik mekanikte aynı 400TL'lik de. Bizzat kullandım ucuzunu da pahalısını da çünkü .
Model bırakamayacağım maalesef ama önerebileceğim Corsair , GamePower , SteelSeries ( 600 civarına belki bulabilirsin ) , HyperX
100 Liraya nasıl mekanik buldun ? Gamepower ın ne kadar dandik bir marka olduğunu tüm forum biliyor.

İlk öncelikle klavye de kalitenin çok önemli olduğunu düşünmüyorum. 100TL'lik mekanikte aynı 400TL'lik de. Bizzat kullandım ucuzunu da pahalısını da çünkü.
Model bırakamayacağım maalesef ama önerebileceğim Corsair, Gamepower, SteelSeries ( 600 civarına belki bulabilirsin ), HyperX.

Keşke konulara cevap yazmadan biraz araştırsanız. 100 TL mekanik klavye hangi klavye acaba?
Neyse önerim AOC GK500 RGB Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe gayet güzel bir F/P ürünü.

Outemu Switch'li klavyeler belirli bir zaman sonra sorun oluşturmaya başlıyorlar. AOC GK500'de bile sorun yaşayanlar olmuş AOC GK500 "D" ve "E" tuşu arada basmıyor konusunda gördüğüm kadarıyla. Gamepower'ın Outemu Switch'li klavyeleri de zamanla çok kötü hale geliyorlar.

Yer sıkıntın yoksa, RGB önemli değilse bu fiyata Cherry MX kalitesini kaçırma derim. Ben kullanıyorum şu anda ve memnunum.

Geri
Yukarı