600 TL Klavye Önerisi

Bütçe
600
Tam olarak neyi aksini diyor, orayı anlamadım. Sessizlik konusunda bana göre sessiz Red Switch olduğundan dolayı, size nasıl geliyor bilmiyorum. Tam boy konusunda bir şey diyemeyeceğim.

İnternette'de klavye hakkında delay şikayeti olan görmedim.

Speed Switch'i saymazsak yanlış hatırlamıyorsam en düşük delaya sahip Red Switch.
Membrandan geçiş yapacağım, o yüzden bana bayağı sesli geldi. RTINGS incelemesine göre 26.5 ms gecikmesi var, bu değer K55'te 1.5 ms falan. Ornata'da da 10 gibi.

Membrandan geçiş yapacağım, o yüzden bana bayağı sesli geldi. RTINGS incelemesine göre 26.5 ms gecikmesi var, bu değer K55'te 1.5 ms falan. Ornata'da da 10 gibi.
RTINGS'in verileri yanlış gösterdiğini duymuştum fakat tam bilgim yok. Membrane ile Red Switch arasında nasıl o kadar latency olabilir bilmiyorum ama 600 TL'ye sizin yerinizde olsam uzun ömürlü bir şey alırdım. Red Switch sesine alışmanız kısa sürebilir.

Zor yazar.
Bu arada bunun gecikme süresi de fazlaymış.
Yani biraz daha bütçe olsa düz Apex3 öneririm.

Ezbere biliyorsa şakır şakır yazar herkes klavyeye bakmıyor yazarken dizilimi önemli değil.

RTINGS'in verileri yanlış gösterdiğini duymuştum fakat tam bilgim yok. Membrane ile Red Switch arasında nasıl o kadar latency olabilir bilmiyorum ama 600 TL'ye sizin yerinizde olsam uzun ömürlü bir şey alırdım. Red Switch sesine alışmanız kısa sürebilir.
Ornata kısa ömürlü mü? :D
Öyle bir durum var mı yani, varsa önemli çünkü.

Ornata kısa ömürlü mü? :D
Öyle bir durum var mı yani, varsa önemli çünkü.
Red Switch'in ömrü daha uzun olur, membranların basma ömrü daha kısa olur genelde.

Dediğim gibi sadece öyle görmüştüm forumda. Zaten mantıken Red Switch, Speed vesaire dışında en hızlı Switch'dir. Bana membrandan daha çok latency vermesi saçma geldi.

Ornata V2 clicky anahtarlara daha yakın ama onlar kadar da sesli değildi. Bütçenizi yükseltip indirim beklemenizi önereceğim, kaliteli bir şey kalmadı bu fiyatta ve K552 önermek istemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3.40 gibi başlıyor, asla doğru linki atamıyorum nedense.

Red Switch'in ömrü daha uzun olur, membranların basma ömrü daha kısa olur genelde.

Dediğim gibi sadece öyle görmüştüm forumda. Zaten mantıken Red Switch, Speed vesaire dışında en hızlı Switch'dir. Bana membrandan daha çok latency vermesi saçma geldi.
Gecikme süresi sadece anahtarlarla ilgili değildir hocam.

Geri
Yukarı