600 TL Klavye Önerisi

Bütçe
600
Ornata V2 clicky anahtarlara daha yakın ama onlar kadar da sesli değildi. Bütçenizi yükseltip indirim beklemenizi önereceğim, kaliteli bir şey kalmadı bu fiyatta ve K552 önermek istemiyorum.
Bütçeyi yükseltmek istemiyorum ya, hala şu an bile bu fiyatı bir ekipmana vermeyi kafama oturtabilmiş sayılmam.

Bütçeyi yükseltmek istemiyorum ya, hala şu an bile bu fiyatı bir ekipmana vermeyi kafama oturtabilmiş sayılmam.
İşin üzücü tarafı bu fiyata klavye kalmadı adam akıllı. En kötü GK50 falan önerebiliyorduk eskiden. Arkadaşın da dediği gibi indirim falan bekleyip Ornata 2 alın. Ya da ikinci ele bakabilirsiniz.

Custom keyboard yapabilirsiniz fikir olarak yardimci olabilirim.

(Urunleri bangood ve AliExpress'ten alicaksiniz.)

Custom keyboard yapabilirsiniz fikir olarak yardimci olabilirim.

(Urunleri bangood ve AliExpress'ten alicaksiniz.)

600₺'ye imkansız yapılması bu kur ile.

Aslında Corsair K55 Pro XT, Sahibinden üzerinden Param Güvende ile bu bütçe dahilinde bulunabiliyor. Mekanik şartı yoksa düşük seviye anahtarları olan bir ürün almak yerine kaliteli bir membran klavyeyi önerebilirim.
Mekaniği sesinden dolayı fazla düşünmek istemiyorum, şu an elimdeki KB-R33 bile membran olmasına rağmen akşamları bazen evdekiler şikayet ediyor takır tukur ne yapıyorsun diye :D
K55 serisinde RGB Pro modelinin sıfırı bütçeme giriyor ama onun aydınlatmasını pek övmediler. XT dediğiniz gibi ikinci elde olabiliyor.
K55'lerle alakalı bir incelemede tuşları aşırı sallantılı ve kaliteli hissettirmiyor diye okumuştum, o gözümü korkuttu biraz.

Her klavyenin bir tarafı cortlamış incelemelerde :D

Geri
Yukarı