600 TL Klavye Önerisi

Kelebek_1034

Hectopat
Makaleler
1
Daha düşük bütçelerde uzun ömürlü ve isteklerimi karşılayacak bir klavye bulamadım. Dolayısıyla bütçemi 600 TL civarına yükseltmeye karar verdim.

G213 için kronik sorunlu deniyor. O sebeple onu eledim zira bir klavyeyi uzun süre sorunsuz şekilde kullanmak isterim.

Mekanik klavyeye sesi sebebiyle uzağım. TKL klavye de tercihim değil. Medya tuşları bulunmasını istemekle beraber şart değil. Tuşların çok yüksek olmaması iyi olur.

Şu ana kadar bulduklarım ve önerilenler arasındaki listem aşağıdaki gibidir:

1. HyperX Alloy Core
2. Razer Cynosa V2
3. Redragon K512

Birkaç gün içerisinde bir klavye almak durumundayım. Yukarıdaki liste içerisinden veya harici önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Buldukların gayet iyi onun dışında bunlara da bakabilirsin.

Daha düşük bütçelerde uzun ömürlü ve isteklerimi karşılayacak bir klavye bulamadım. Dolayısıyla bütçemi 600 TL civarına yükseltmeye karar verdim.

G213 için kronik sorunlu deniyor. O sebeple onu eledim zira bir klavyeyi uzun süre sorunsuz şekilde kullanmak isterim.

Mekanik klavyeye sesi sebebiyle uzağım. TKL klavye de tercihim değil. Medya tuşları bulunmasını istemekle beraber şart değil. Tuşların çok yüksek olmaması iyi olur.

Şu ana kadar bulduklarım ve önerilenler arasındaki listem aşağıdaki gibidir:

1. HyperX Alloy Core
2. Razer Cynosa V2
3. Redragon K512

Birkaç gün içerisinde bir klavye almak durumundayım. Yukarıdaki liste içerisinden veya harici önerilerinizi bekliyorum.

ASUS Tuf Gaming K1 Rgb Oyuncu Klavyesi Fiyatı, Yorumları - Trendyol fıyat bandında alınabılecek en ıyı klavye.

Buldukların gayet iyi onun dışında bunlara da bakabilirsin.

Öneriler için teşekkürler. GK30 için yay sesinin fazla olduğunu söylemişler genelde. Multimedya tuşları da yoktu. Arka plana atmıştım ben de.

TUF K1 klavyesini inceleyeceğim.

Ben Razer iyi diye biliyorum. Ben de klavyeyi yeni değiştirdim eski bir Everest'in modeliydi. 250TL civarına ışıklı ekstra tuşlu ses vs adını bilmiyorum kusura bakmayın. Mouse+klavye aldım memnunum markası PREO. siz bu bütçe ile çok iyi bir klavye alırsınız bence. ASUS olarak atılan klavye de bütçeye göre bayağı iyi.

Try 625.30 39%off | Redragon Fizz K617 RGB USB mini mekanik oyun klavye kırmızı anahtarı 61 tuşları kablolu ayrılabilir kablo, seyahat için taşınabilir.
Buna bakabilirsin indirim ile 600 oluyor.

Try 625.30 39%off | Redragon Fizz K617 RGB USB mini mekanik oyun klavye kırmızı anahtarı 61 tuşları kablolu ayrılabilir kablo, seyahat için taşınabilir.
Buna bakabilirsin indirim ile 600 oluyor.
Öneri için teşekkürler ancak TKL istemediğimi belirtmiştim.

Ben olsam Cynosa V2 veya TUF K1 alırdım, 2'si de çok kaliteli ürünler. Beğendiğinizi alın.
TUF K1'i bir teknoloji mağazasına gidip denedim. Hissiyat olarak memnun kaldım. Özellikleri de isteklerimi karşılıyor. Gözüme çarpan tek sorunu ışıksız kullanımda tuş yazılarının görünmemesi. O da büyük bir sorun değil zira konumlarına alıştıktan sonra klavyeyi ezbere kullanıyor olacağım. Şu an önceliğim K1.

Geri
Yukarı