600 TL kreatin önerisi

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
600 TL kreatin önerisi.

Fitness başlayalı 2 ay oldu ve kreatine başlamak istiyorum, kreatin tavsiyeleriniz nelerdir? 600 TL biraz da olsa aşabilir 100 TL kadar.

600 - 700 net bütçe bu kadar.

Ya da kreatin bütçesini 400'e düşürüp takviyeler almak örnek OmeGA-3

HRC10 %10 indirim kodu.
Bunu alıp yanına vitamin alabilirsiniz.

HRC10 %10 indirim kodu.
Bunu alıp yanına vitamin alabilirsiniz.
Kaliteli mi peki ya hiç duymadım bu markayı iyi midir ?

Şiddetle bu ürünü tavsiye ederim, dünyanın ilk üç markasına hadi bilemedin beş markasına girecek bir marka zaten kendisi, belki girmiştir bile.
Hocam sizin dünyanızda girmiştir belki ama bizim dünyada o kadar değil. Ayrıca tüm sitelerde 975 TL altı satılmazken "PROTEİN34 SPOR" adlı satıcı 600TL'ye satarken çok güvenilir değil gibi.

Hocam sizin dünyanızda girmiştir belki ama bizim dünyada o kadar değil. Ayrıca tüm sitelerde 975 TL altı satılmazken "PROTEİN34 SPOR" adlı satıcı 600TL'ye satarken çok güvenilir değil gibi.
Harf hatası yapmışım, dünyanın yazacaktım. :) Hocam araştırmanızı öneririm Multipower markası Weider, Optimum ve Scitec gibi markaların rakibi. Bilinmedik markaların veya fazla iyi olmayan Türk malı markaların ürününü alacağıma bunu alırım çok daha iyi.

@brightosayisamuel kendilerinin siteleri:

Harf hatası yapmışım, dünyanın yazacaktım. :) Hocam araştırmanızı öneririm Multipower markası Weider, Optimum ve Scitec gibi markaların rakibi. Bilinmedik markaların veya fazla iyi olmayan Türk malı markaların ürününü alacağıma bunu alırım çok daha iyi.
Hocam çoğu marka hammaddeyi aynı yerden alıyor zaten(kreatin için) bu kadar seçici olmaya gerek yok.

Hocam çoğu marka hammaddeyi aynı yerden alıyor zaten(kreatin için) bu kadar seçici olmaya gerek yok.
O kadarını bilemiyorum artık ama fiyatlar yakınken önerimi yaptım, 900 TL de vermek pek akıl kârı değil ama.

@brightosayisamuel kendilerinin siteleri:

Hocam CreaPure gibi bir hammaddeli ürünü o fiyata satmaları imkansız, ya ürünün fiyatını değiştirmeyi unuttular yada bozuk ürün falan satıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı