600 TL kulaklık önerisi

exelanchev22

Hectopat
Merhabalar, 600 TL bütçem var. MSI Immers GH50 ve Corsair HS60 Pro arasında kaldım, şu anda indirimdeler. Sizce hangisini almalıyım ya da başka tavsiyeniz var mı acaba?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    64 KB · Görüntüleme: 77
  • xx.png
    xx.png
    58,1 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud Stinger al, HS60 Pro fiyatı için kötü. O 100 TL ile başka bir şey alırsın. MSI kulaklıklarına pek sıcak bakmıyorum.

Merhabalar, 600 TL bütçem var. MSI ımmers GH50 ve Corsair HS60 Pro arasında kaldım, şu anda indirimdeler. Sizce hangisini almalıyım ya da başka tavsiyeniz var mı acaba?

Çok acelesi yoksa beklemeni öneririm. Arkadaşların önerdiği Cloud Stinger modeli 300TL civarı falandı 1 2 sene önce. Dolar arttığı için ekipmanlar çok pahalı oldu.

Belirli bir sebebi var mı acaba?
Denediğimden değil ama ASUS gibi bir marka olduğu için ön yargı oluşuyor. Çünkü ASUS kulaklıkları berbat.

Çok tercih edilen marka değil kulaklık için, türk forumları dışında önerildiğini de görmezsin.

Tabii berbat olması varsayım, sana kalmış. Ben yine de Stinger öneririm.

Denediğimden değil ama ASUS gibi bir marka olduğu için ön yargı oluşuyor. Çünkü ASUS kulaklıkları berbat.

Çok tercih edilen marka değil kulaklık için, türk forumları dışında önerildiğini de görmezsin.

Tabii berbat olması varsayım, sana kalmış. Ben yine de Stinger öneririm.
Kesinlikle katılıyorum, markaya değil modele bakma taraftarıyım. Ben de Cloud Stinger öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı