600 TL kulaklık önerisi

Bütçe
500-600 TL

Schmerzenn

Decapat
Yer
Molsheim, Alsace, France
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Abra A5 V15.10
Logitech G203
Anker Soundcore Life Q10
Meslek
Öğrenci
500-600 TL arası kulaklık arıyorum. Oyun için kullanacağım. Arada müzik dinlerim ve anime izlerim. Ve uzun süre kullanabilirim. İyi ses kassın ve iyi müzik dinletsin istiyorum. Ve laptop kullanıyorum. Bunun için kablosuz olsa daha iyi olur. SteelSeries Arctis 1 ve MSI Immerse GH30 V2 arasında kaldım. Razer BlackShark V2 X var aklımda. Şimdiden teşekkürler.

500-600 TL arası kulaklık arıyorum. Oyun için kullanacağım. Arada müzik dinlerim ve anime izlerim. Ve uzun süre kullanabilirim. İyi ses kassın ve iyi müzik dinletsin istiyorum. Ve laptop kullanıyorum. Bunun için kablosuz olsa daha iyi olur. SteelSeries Arctis 1 ve MSI Immerse GH30 V2 arasında kaldım. Razer BlackShark V2 X var aklımda. Şimdiden teşekkürler.
Bütçeni aşıyor ama güzel bir kulaklıktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçeni aşıyor ama güzel bir kulaklıktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçemi düşürdüm. 300-350 TL arası oldu. Peki HS35 nasıldır bu fiyat oranında. ya da SteelSeries Arctis 1 alacağım.

Fiyatı düşmüş yoksa bu kulaklığı alamayacaktım hocam.
Arctis 1 nasıldır hocam. Bayağıdır peşinde olduğum bir kulaklık.
Şu konuya göz atabilirsin.

Gamenote H2002D al keyfine bak.
CH321 Daha kaliteli daha konforlu ve ses konusu olarak üstün plana çıkıyor oyüzden CH321 en iyi tercih olucaktır.

Şu konuya göz atabilirsin.

C321 daha kaliteli daha konforlu ve ses konusu olarak üstün plana çıkıyor o yüzden C321 en iyi tercih olacaktır.

Vallahi herkes daha iyi diyor. Yapacak bir şey yok CH321 alacağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı