600 TL kulaklık önerisi

Eliras

Centipat
Daha fazla  
Hem oyun hem de yayınlarda kullanabileceğim maksimum 600 TL bandında kulaklık arıyorum. Mikrofonu kaliteli olsun, 8 saat PC başında oturduğum için ergonomik olsun, uzun kullanımda terletmesin, film ve müzik de dinliyorum. Aklımda SteelSeries Artics 1 kablolu oyuncu kulakliğı var 579 TL fiyat bandında satılıyor. Bu fiyata değer mi? Önerebileceğiniz başka kulaklık modelleri var mı?

Hem oyun hem de yayınlarda kullanabileceğim maksimum 600 TL bandında kulaklık arıyorum. Mikrofonu kaliteli olsun, 8 saat PC başında oturduğum için ergonomik olsun, uzun kullanımda terletmesin, film ve müzik de dinliyorum. Aklımda SteelSeries Artics 1 kablolu oyuncu kulakliğı var 579 TL fiyat bandında satılıyor. Bu fiyata değer mi? Önerebileceğiniz başka kulaklık modelleri var mı?
Corsair Void var. Ona da bakabilirsiniz. Corsair Void Elite RGB 7.1 Surround Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA

Dip ses sorunu var diye duydum ...
Yazılımsal bir sorunmuş ...
Kendim kullanıyorum asla önermem. Ses kasma yönünden çok iyi fakat hiç ergonomik değil ve Corsair ICUE'u yüklediğin zaman dediğin gibi dip ses yaşıyorsun.

Yüklemezsen de 7.1 Surround ses özelliğini kullanamıyorsun.

7.1'in olmaması sorun olur mu diye soracak olursan, çok da önemli değil sorun olmaz.

Şu aralar kulaklığımı satıp Steelseries Arctis modellerine göz atacağım, iyi seçim yapmış olursun Steelseries tarafını seçerek.

Kendim kullanıyorum asla önermem. Ses kasma yönünden çok iyi fakat hiç ergonomik değil ve Corsair ICUE'u yüklediğin zaman dediğin gibi dip ses yaşıyorsun.

Yüklemezsen de 7.1 Surround ses özelliğini kullanamıyorsun.

7.1'in olmaması sorun olur mu diye soracak olursan, çok da önemli değil sorun olmaz.

Şu aralar kulaklığımı satıp Steelseries Arctis modellerine göz atacağım, iyi seçim yapmış olursun Steelseries tarafını seçerek.
Normalde Artic 1 almaya karar vermiştim.
Açılmış konulara baktım
Steelseries Artic 1 ' e 579 tl verilmez diyorlar. Açıkçası Benimde kafam karıştı.
Sistemimde Fiyat Performansı yakalamaya çalışıyorum.
Kasa + Monitör + Ekipmanlar + Oyuncu Koltuğu 15.500 tl ye geliyor.
Artic 1 bana yeterli olur mu?
Yoksa diğer ekipmanlardan kısıp
Artic 5 alayım mı? ... Artic 5 in 1000 tl gibi bir fiyatı var Artic 3 800 tl.

Normalde Artic 1 almaya karar vermiştim.
Açılmış konulara baktım
Steelseries Artic 1 ' e 579 tl verilmez diyorlar. Açıkçası Benimde kafam karıştı.
Sistemimde Fiyat Performansı yakalamaya çalışıyorum.
Kasa + Monitör + Ekipmanlar + Oyuncu Koltuğu 15.500 tl ye geliyor.
Artic 1 bana yeterli olur mu?
Yoksa diğer ekipmanlardan kısıp
Artic 5 alayım mı? ... Artic 5 in 1000 tl gibi bir fiyatı var Artic 3 800 tl.
Bende void elite kullanıcısıyım rahat fakat dipses sorunu var ben kendimce çözüm buldum ama çok boş iş Artics 1 al.

Geri
Yukarı