600 TL kulaklık önerisi

gmaschine

Hectopat
Yer
İzmir
Xbox series s/laptop ve arada bir telefonumda kullanacağım.
SteelSeries Arctis 1 düşünüyorum sade vs olması önemli, mikrofonunun çıkarılabiliyor olması önemli.Başka öneriniz var mı?

Son düzenleme:
Arkadaşlar bana mikrofonu çıkarılabilen bir model lazım onu belirtmeyi unutmuşum özür diliyorum.
Başka öneriniz var mıdır?
Corshair Hs35 ile Steelseries Arctis 1 arasındayım şuan.
@LittleGuy @CS Relboron
Arctis 1 in malzeme kalitesi berbat. Ayrıca ses olarakta iyi bir kulaklık değil. Corshair hs35 çok bilgim yok ama görünüm olarak o da dışarda kullanabileceğin bir kulaklık değil, bunlar oyuncu kulaklığı olarak geçtiği için ona göre düşünmelisin.

Arctis 1 in malzeme kalitesi berbat. Ayrıca ses olarakta iyi bir kulaklık değil. Corshair hs35 çok bilgim yok ama görünüm olarak o da dışarda kullanabileceğin bir kulaklık değil, bunlar oyuncu kulaklığı olarak geçtiği için ona göre düşünmelisin.
Arctis 1 şuan 512 tl 1 saatlik indirimde.Dediğiniz kadar “berbat” mı bilmiyorum ama daha önce konu açtığımda fiyatına göre en iyisi denmişti forumda.Kararsız kaldım siz böyle söyleyince.

Arctis 1 şuan 512 tl 1 saatlik indirimde.Dediğiniz kadar “berbat” mı bilmiyorum ama daha önce konu açtığımda fiyatına göre en iyisi denmişti forumda.Kararsız kaldım siz böyle söyleyince.
Ben kendi kullanımıma göre söyledim. Daha çok oyun için kullandığımdan ses olayı bana ondan kötü geldi diğer kullandığım kulaklıklara nazaran. Tavsiye edilmeyen bir kulaklık değildir yani sizin kullanım alanınıza uyar diye düşünüyorum, indirimi güzelse değerlendirin.

Geri
Yukarı