600 TL kulaklık önerisi

Blue Lord

Centipat
Daha fazla  
3-4 gün önce Teknobiyotik üzerinden Galax soner 02 kulaklığı almıştım. Stokta son bir adet olarak gözüküyordu. Bugün aradılar ve bir hata olduğunu aslında stokta hiç olmadığını söylediler. Galax soner 01 modelini önerdiler, reddettim. Bütçem 600 TL. Aşağıda düşündüklerimi ve aklımda ki soruları yazacağım. Yardımınızı bekliyorum. En kısa zamanda almayı planlıyorum.

Amazon.com.tr

Aslında bu kulaklık bütçemi aşıyor fakat eğer HyperX ise belki buna değer dedim ama yorumları okudum ve önerilmemişti. Forumda bir kişinin ürünü bozuk çıkmış hatta.

Bu kulaklık hakkında hiçbir fikrim yok. Ama RGB ve 7.1 olan modeli 1362 TL.

https://www.akakce.com/kulaklik/en-...ofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,929487807.html

Benim en çok takıldığım kısma geldik. Bu kulaklık bu fiyat bandında en çok önerilen kulaklık (araştırmalarıma göre). Ama benim takıldığım kısım ise jak girişli olması. Benim kasanın ön jak girişinden cızırtı geliyor. USB kulaklık kullanırsam böyle bir sorun olmayacağını öğrendim. Bugün arka jak girişi bir tane kulaklık taktım ve baktım ki orada herhangi bir sorun bulunmuyor. Ama kulaklıklar genelde ön tarafa takılıyor diye biliyorum. Arka girişlere takmamım herhangi bir dezavantajı olur mu? He bu arada iki tane giriş bulunuyor ön ve arkada ve öğrendim ki bu kulaklığın içinden y kablo çıkıyormuş. Hemen alttaki kulaklık bu kulaklığın bir alt modeli. USB girişine sahip.

Yukarıda bahsettiğim kulaklık bu arkadaşlar. USB olunca yazılımda oluyor diye duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum. Ama biraz araştırdım ve yukarıdaki kulaklık bundan daha iyi olduğunu öğrendim. Aradaki fiyat farkına değecek kadar. Sizce USB olduğu için tercih edilmeli mi?

Not= Gamepower Jin, James Donkey 710/712, Rampage RM-K1 Pulsar gibi modeller de var fakat yukarıdakilere göre daha kalitesizler diye biliyorum.

Not= Gamepower Jin, James Donkey 710/712, Rampage RM-K1 pulsar gibi modeller de var fakat yukarıdakilere göre daha kalitesizler diye biliyorum.

Doğru bir şey bilen biri sevindirdi. Hocam doğru biliyorsunuz 2 günde patlayacak ürünler corsaira para yetiyorsa alabilirsiniz.

Doğru bir şey bilen biri sevindirdi. Hocam doğru biliyorsunuz 2 günde patlayacak ürünler corsaira para yetiyorsa alabilirsiniz.
Hocam Corsair olan kulaklığı önereni daha görmedim. Hakkında çok bilgim yok genelde Gamenote H2002D öneriliyor.

Kasadaki jak sıkıntılıysa anakarta takabilirsiniz. Ben de H2002D öneriyorum Corsair olanı da alabilirsiniz.
Arka taraftaki jak girişlerinden bahsediyorsunuz demi? Arka tarafla ön tarafın arasında bir fark var mıdır? Herhangi bir dezavantaj. Eğer aynı ise arka tarafa takacağım zaten.

Hocam Corsair olan kulaklığı önereni daha görmedim. Hakkında çok bilgim yok genelde Gamenote H2002D öneriliyor.
Corsair olan model alınabilir. Ancak genelde insanlar o bütçeyi tutturamıyor. Ya 500 TL'lik alıyorlar ya da 900 TL'ye çıkıyorlar. 900 TL'de ise Blackshark V2X daha mantıklı.

Forumda en çok önerdiğim kulaklıktır H2002D ve gerçekten hakkediyor övülmeyi. Fakat illa ki usb olacak diyorsanız Galax Sonar 02 bakın. 3 ay önceye kadar daha ucuzdu. Artık fiyatına değermi bilemiyorum.
Konunun en başında ilk olarak Galax Soner 02 aldığımı belirtmiştim. Her yerde tükenmiş. Stokta olan yer bulamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı