600 TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
300-600

MagicWizard

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir süredir kulaklık arıyorum fiyat performans olsun istiyorum. 1-2 tane var aklımda. Hangisini önerirsiniz ya da başka öneriniz var mı? 7.1 olsun istiyorum. csgo pubg gibi oyunlar oynuyorum.
Biri.

Birisi de.

Son düzenleme:
teşekkür ederim hocam ama 7.1 değil
https://www.hepsiburada.com/james-donkey-720-siyah-7-1-surround-rgb-gaming-kulaklik-pm-HB00000YBSEM
Şu an aktif olarak kullandığım kulaklık. Gerçekten öneririm, sağlamlığı ses ve mikrofon kalitesi anlamında seni üzmeyeceğini düşünüyorum.
hocam sizinki de derisi nasıl kulaklık soyulma yapıyor mu? dip ses sorunu var mı bir de? dışarıya çok ses veriyormuş bir de sanırsam o kulaklık

teşekkür ederim hocam ama 7.1 değil

hocam sizinki de derisi nasıl kulaklık soyulma yapıyor mu? dip ses sorunu var mı bir de? dışarıya çok ses veriyormuş bir de sanırsam o kulaklık
Bu bütçelerdeki kulaklıklardan 7.1 beklemek mantıklı değil, olanların da çöp oluyor 7.1'i.

Derisinde herhangi bir soyulma problemi yaşamadım. Dışarıya ses verme olayına gelirsek 100% ses bandında kullanırsan dışarıya verebilir. Ama genel olarak günümüz şartlarında fiyat performans ürünü olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı