600 TL Kulaklık Tavsiyesi

emincangencer

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi ben 1 haftadır İngilizce, Türkçe her türlü video izledim. Bu fiyata göre en iyisi 7.1 almak olduğunu bildiğim için en kapsamlı 7.1 ses olarak G633 çok önde olduğunu fark ettim. Çünkü hem DTS hem Dolby 7.1 Ses Teknolojisi olduğu için. Ben zamanımın çoğunu Wolfteam oynayarak ve yabancı dizi izleyerek geçiriyorum. Çok eski oyun, veletler oynar anca o oyunu diyeceksiniz ama siz velet olmadıktan sonra takım arkadaşınız varsa oyun çok stresli ve eğlenceli oluyor. CS:GO gibi oyunlara da başlayacağım. Yabancı müzik tutkunu olduğum için Sony marka kablosuz Extra Bass özellikli kulaklığım var. Daha çok oyun odaklı ama filmlerde ve yabancı dizilerde de etkisi çok güzel olursa sevinirim. Tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Şuanki kulaklığım o zaten. Biraz yaşıma göre ağırlığı çok ya da normal bilmiyorum. Denediğim oyuncu kulaklıklarından ilki ve sonu olduğu için şimdiye kadar...

Bir de bilen birisi sorumu cevaplayabilir mi ? Sorum Amazon.com ile alışveriş yapacak olsam ve Türkiye'ye sipariş olsa o ürün için ama bir şey aklıma takıldı. Exclusively for Prime members derken özellikle Prime üyeleri için diyor ama ben prime üyesi değilim. Satın alabilir miyim acaba ?

Corsair benim açımdan kötü gibi geldi. Şuan SteelSeries 650 düşünmekteyim. Arctis 5 modeli de gözüme çarptı. Sanırsam Arctis 5 alacak gibi bir his var çünkü yazın Adana felaket sıcak oluyor. Yatıyorum kalkıyorum bilgisayara geçiyorum.

Sent from my ASUS_T00J-D using Technopat Sosyal mobile app

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı