600 TL kulaklık tavsiyesi

MuhammedSC

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Bütçe olarak 450-600TL düşünüyorum. Uzun süre taktığımda başımı ağrıtmayacak, kulağımı terletmeyecek. Müzik dinlemesi keyifli olan bir kulaklık arıyorum. Aynı zamanda oyunlarda yeterli düzeyde ses kasabilmeliyim. Bu 3 kulaklık arasında kaldım. Farklı önerilere de açığım.
-Corsair Void Pro RGB Special Edition
-Hyperx Cloud Alpha Gold
-Hyperx Cloud 2

Cloud 2 candır gerisi heyecandır.

Eğer Cloud 2 almayı düşünür iseniz şu an gitar almak için satmak istediğim bir Cloud 2'im var ürünü 1 Şubatta itopya.com'dan aldım daha 2 aylık yani :)

Bütçe olarak 450-600TL düşünüyorum. Uzun süre taktığımda başımı ağrıtmayacak, kulağımı terletmeyecek. Müzik dinlemesi keyifli olan bir kulaklık arıyorum. Aynı zamanda oyunlarda yeterli düzeyde ses kasabilmeliyim. Bu 3 kulaklık arasında kaldım. Farklı önerilere de açığım.
-Corsair Void Pro RGB Special Edition
-Hyperx Cloud Alpha Gold
-Hyperx Cloud 2
Merhaba benim sana önerim farklı olucak ama memnun kalabileceğin ürün diye bilirim istersen incele sıkıntı yaşamazsın.https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-h5-7-1-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000GKTUX

Cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim. Void Pro'daki indirimin sabah bitecek olmasıyla gece arkadaşıma danıştım ve kendisi onu almamı söyledi. Void pro alındı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı